Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebna pomoc.W skrócie,mój Tata prowadzi hurtownie,pewien pan z dnia na dzien zamknal sklep,wyprowadził sie i zniknął z pieniedzmi(ok 10tys) Potrzebuję pomocy w namierzeniu lokalizacji ze zdjecia.Jedyne informacje jakie posiadam to to ze moga to byc okolice Wołomina,Kobyłki lub Ząbki.Nawet nie wiem jak otagować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pomocy #dlugi #poszukiwacze #wolomin #zabki #kobylka #csiwykop
masywnyjarek - Mirki potrzebna pomoc.W skrócie,mój Tata prowadzi hurtownie,pewien pan...

źródło: comment_1668675306PTMSwVsYRYO4nJWBRsqOx2.jpg

Pobierz
  • 66
@rysio_lubicz: Budynek z charakterystycznym brązowym dachem, zacząłem od Ząbek, znalazłem osiedla z takimi dachami, później na podstawie kształtu żółtego budynku namierzyłem dokładnie miejsce ze zdjęcia. Co prawda nie ma tam street view ale na jednym zdjęciu z okolic załapał się kawałek szczytu dachu z charakterystycznym okrągłym otworem.


@lovox: Chcesz wystalkowac dziewczynę, która widziałem 5 lat temu w sklepie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz wystalkowac dziewczynę, która widziałem 5 lat temu w sklepie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ka4az: kiedyś wystalkowałem tak dom pewnej dupy. Na naszej klasie miała zdjęcie w oknie. Widać, że było lato a na ręku widoczna godzina na zegarku. Obczaiłem, że w tle widać ogrodzenie z siatki i tuje po drugiej stronie ulicy. Po ich cieniu i godzinie wiedziałem, że okno jest na wschód i mniej więcej