Wpis z mikrobloga

Oczekuję wizyty u lekarza, lecz się przedłuża. Czy jest ktoś kto zna się na anatomii? Mam w miejscu gdzie zaznaczyłem jakiś guzek, który pojawił się nagle. Pierwszego dnia promieniował co jakiś czas, potem powiększyły się węzły chłonne. Jest twardy i się nie rusza. Trochę się martwię, ale nie mogę nigdzie znaleźć czy to po prostu jakiś wezel chlonny.
#medycyna #laryngologia
3k1m - Oczekuję wizyty u lekarza, lecz się przedłuża. Czy jest ktoś kto zna się na an...

źródło: comment_1668703767cFEyyGNnOUvXWPC5BXWJgu.jpg

Pobierz
  • 7
@Eospherus
Z gardłem nic. Jedynie jakiś pojedynczy kaszel co parę godzin i osłabienie. Nie nazwałbym tego jakimś wielkim przeziębieniem. U lekarza jestem raz na 5 lat, ale to mnie trochę zaniepokoiło. Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję, ze masz rację
@3k1m: ja bym się zes*ał ze strachu, i poszedłbym nawet prywatnie do laryngologa z guzkiem powiększającym się na węzły chłonne. Nie radzę czekać.
@3k1m: Możesz nie czuć się chory a węzeł chłonny może być powiększony. To raczej dobrze znaczy bo pokazuje że organizm funkcjonuje. Szczególnie w okresie gdzie mnóstwo ludzi jest chorych.