Wpis z mikrobloga

@buysy: a zauważyłeś, że jak dotąd nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi jak zachowywać się w takich warunkach tylko jakieś głupie komentarze? Podobno kto pyta nie błądzi ale jak widać do wykopu się to nie stosuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@buysy: to jest gra o sumie niezerowej. Zadając pytanie ktoś może się czegoś nauczyć, dowiedzieć a osoba odpowiadająca nic nie traci. No ale możemy też wyzywać się od głupków i idiotów przy każdym pytaniu
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: Mireczku kochany, płatku śniegu mój delikatny. Teraz widzę, że Tyś jak nieobsrana łąka niewinny i pytanie faktycznie ze słodkiej niewiedzy a nie arogancji i głupoty wynikało. Śpieszę z odpowiedzią zatem.

Myślicie, że będzie ok jak będę jechał powoli?


Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W najlepszym dla Ciebie scenariuszu- tak, będzie OK. Na początku podejrzewałem, że jako osoba pełnoletnia (wszak widocznie posiadasz prawo jazdy i prawdopodobnie samochód) dobrze znasz
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: Sprawdź stan opon, wszystkie oleje, światła, klakson, wycieraczki i szyberdach. Kup na drogę 2 energetyki, gdy będziesz miał moment słabości. Powiedz członkom rodziny, że wyjeżdżasz i jeżeli nie zadzwonisz do danej godziny to coś może być nie tak. Pożegnaj się z psem i dziewczyną.
  • Odpowiedz