Wpis z mikrobloga

Chcę ogarnąć sobie jakiś wyjazd na chopok z 3 znajomymi i robię rozeznanie co i jak, bo w sumie nigdy nie byłem na nartach/desce, nocleg oczywiście budżetowo (blisko miejscowośc Liptowski Mikułasz myślałem), może być w okolicy, pytanie jak z dojazdem pod i parkingiem, nie trzeba się o to martwić mając te 10e czy jak to wygląda? Oczywiście zamierzam się nauczyć czegoś na pobliskich górkach koło siebie. Widziałem też, że pojawiły się skipasy 6 dniowy w cenie ok 287e. Dajcie prosze jakieś złote rady
#narty #jasna #chopok
  • 4
@trzeciSLAW w zeszlym roku 5€ pod pierwszą stacją, w weekend polecam korzystać ze skibusów bo parkingi pełne, za to skibusy na powrocie również :D Być może lepiej wracać z ostatniego parkingu gdzie bus zaczyna kurs a rano wysiadać na pierwszym. Mi się udało kupić za 213eur/6dni. Są zniżki 20% dla osób >30(Karta EURO26 z ubezpieczeniem 108zł). Dla studentów ISIC(29zl).
@trzeciSLAW: W Mikulaszu baza noclegowa raczej spoko, sporo prywatnych kwater.
Z parkingiem generalnie nie ma problemu, jedynie w weekendy trzeba być koło 8 bo potem pełno.
Jeśli to Twoj pierwszy wyjazd to wybrałbym Polskę, bo stoków do nauki jest sporo a zaoszczędzisz trochę kasy.