Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: wiesz akurat on jakichś ogromnych pieniędzy ze streamowania na twitchu nie ma. ani nie ma jakoś przesadnie dużo subów, ani nie dostaje jakoś dużo donejtów. Widać po nim ze sie po prostu wkrecił w lola i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@FilipFleming: one trick pony = granie tylko jedną postacią.
Generalnie typ gracza uważany za troche skrzywionego umysłowo XD #!$%@?ć tysiące gier jedną postacią w której masz ponad 160 championow do wyboru.
  • Odpowiedz
idać po nim ze sie po prostu wkrecił w lola i #!$%@?.


@gsl7: no to chyba zajebiscie ze zarabia na #!$%@? w cos, w co ma ochote, czy ja czegos nie rozumiem? sam bym rzucil robote, gral w gierki w ktore mam ochote i zarabiac x reazy wiecej. dupsko boli mocno widze. on pewnie przy malej liczbie subow i tak ma z tego kilkanascie tysiecy
  • Odpowiedz
@gsl7: jak siedzi na pieniądzach i nie ma co w życiu robić to tak się #!$%@? w głowie od wolnego czasu. Przecież nie będzie po jakis schroniskach jezdzil
  • Odpowiedz
@gsl7: druid od 24h oddycha, 32 letni poważny chłop oddycha, oddycha i to jeszcze będąc w stanie snu
i to ja jestem #!$%@??
Zajmijcie sie swoim życiem, jak tak was #!$%@?ą takie przyziemne sprawy
  • Odpowiedz
@gsl7: ja #!$%@?, są zarzuty o nierozliczanie się z ppv, lizanie sobie tyłków nawzajem, przeciąganie psiakobusa, ale Ty postanowiłeś się przyczepić do tego... że gra w lola i to jeszcze tylko jedną postacią XDDDDD
  • Odpowiedz