Wpis z mikrobloga

AFERA ORANGE

Jeszcze nie afera, ale być może. Od jakiegoś czasu obserwuję u siębie problemy z internetem. Funbox 3 sam się resetuje po kilka razy pod rząd i ogólnie dosyć często zrywa połączenie. Jednocześnie niedawno zaczęli do mnie dzwonić, że maja super extra nową ofertę z nowym funboxem. Szybciej, lepiej i w ogóle super.

Czy to możliwe, że Orange specjalnie robi zdalne resetu, żeby ludzie chętniej zgodzili się na nową ofertę?

Ktoś zaobserwował u siebie takie oznaki?

#orange #internet #warszawa #informatyka #sieci #pytanie #afera
LodowkaWskazowka - AFERA ORANGE

Jeszcze nie afera, ale być może. Od jakiegoś czasu o...

źródło: comment_1668775483FRaR6AFghf26pdtLJmNDmI.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LodowkaWskazowka: no ja mialem od nich internet mobilny, ostatni miesiac umowy to byla katorga wiecej neta nie bylo niz byl, w tymczasie mnie meczyli telefonami o swiatlo. Finalnie zostalem bez neta, bo ta mobilka jak miala tak dzialac to wolalem ich pogonic a swiatlo... No swiatlo u mnie w klatce jest ale oni nie oferuja w mojej lokalizacji. A co lepsze - wzielem swiatlowod od konkurencji ktora stwierdzila iż ... pracuje
@LodowkaWskazowka serio, myślisz, że w siedzibie firmy Orange gdzieś pod schodami siedzi złośliwy troll i sprawdza komu kończy się umowa aby móc resetować im routery?
Weź swój modem pod pachę i idź do salonu, dostaniesz nowy ZA DARMO i od ręki...jeśli umowa jest na ciebie to weź swój dowód osobisty a jeśli na inną osobę to pozyskaj też zgodę i pełnomocnictwo do wymiany uszkodzonego sprzętu na nowy w jej imieniu...