Wpis z mikrobloga

chce kupić waporyzator i ziomek z neta ma na sprzedaż używkę, ale na #olx niby nie można wapków wystawić więc zaproponował ze bezpiecznie przez olx i on wystawi jakiś szmelc a ja kupie i wyśle mi wapka. Ale co jak on wyśle mi ten sprzęt co w opisie, nie dostane wapka a będzie zapłacone? xdWarto sie w to ładować, czy może mnie #!$%@?ć?
#waporyzator
  • 4
@FrankUnderwood: zawsze moze, na olx to ty nawet go mozesz #!$%@? (hej olx przyslal mi ziemniaki). A w ogole to do 'palenia'? Przestan, rzuc i problem z glowy. Moze ci dac zdjecia przedmiotu i opisac ciut tak by przeszlo (bez slow kluczowych lub z -_ znaczkami czy cos). Jak wisi w "oczekujacych" dluzej niz 10 minut to czeka na moderacje wlasnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsjanin2012: do waporyzacji medycznej, mam od lekarza a nie chce palić bo nie lubię.
Niby nie można tam sprzedawać, a na sklepach internetowych stówę drożej. No i jak wystawił jakiś transformator to boję się, żeby mi to nie przyszło. Generalnie mogę mu zaufać i kupic to w ten sposób? Nie stracę kasy zostając z bezużytecznym gownem?