Wpis z mikrobloga

Z centrali przyszly nowe prikazy dla onuc na wykopie mianowicie:
- Nazywanie zbrodnia wojenna rozstrzelanych ruskich, ktorzy probowali zasadzke przeprowadzic na ukraincow
- melnyk, bandera, wolyn wolyn wolyn, jakbysmy nie wiedzieli wczesniej ze bedzie on nadal pracowal w ich ministerstwie

Wczoraj to bylo:
- ukraincy bombarduja Polske specjalnie, zatrzymac pomoc!

Uaktywnilo sie bardzo duzo kont, ktore wyroznia: Brak avatara, brak paska, brak aktywnosci lub szczatkowa aktywnosc.
Na pomoc wczoraj dodatkowo wzieli zielone konta. xD

Pilnujcie sie tam kacapy
#ukraina #ruskapropaganda #rosja #russiahateclub
B.....n - Z centrali przyszly nowe prikazy dla onuc na wykopie mianowicie:
- Nazywan...

źródło: comment_1668809714rDAMvntC72nGiDhziPqmnb.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ale dziwi mnie zawsze jedno w tych onucach, że albo bardzo dobrze znają polski (może to agenci bytujący u nas) albo tak dobrze ich translator tłumaczy na polski te zwroty, gadki a nawet slogany polskie
  • Odpowiedz
@koloras90: Kto siedzi na wykopie kilka lat ten wie, ze kiedys przeleciala na wykopie informacja ze istnieja prawdziwe agencje PR ktore oferuja uslugi na social mediach, na twittere, youtubie i nawet na wykopie.
Rosja pakuje ogromny hajs w swoja maszyne propagandowa i potrafia posmarowac bardzo duzo komu trzeba i gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: nie no ale z tym Melnykiem to jakaś odklejka. Totalnie z dupy w tym tygodniu te wypowiedzi i decyzje Zelenskiego. Na plus że amerykanie to olali i program jazdy się u nich nie zmienił, zapowiadają jeszcze większe dostawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BayzedMan: #!$%@? wiesz ty i ja jak tam było. Dla mnie te trupy leżały w większości w takiej pozycji jak się sami kładli. Mogli zaciupać tego co strzelał ale resztę?
Tak jak z tą rakieta. To nic że ukraińska rakieta spadła na Polskę ale to wina Rosji bo to ona rozpoczęła wojnę.
I #!$%@? mnie obchodzi czy nazwiecie mnie onucą czy nie.
  • Odpowiedz
@kupczyk: Nie bede tutaj z toba dywagowal o tym co sie tam stalo, bo juz to bylo poruszane przez dziesiatki wykopkow i jezeli to cie nie przekonuje albo nie masz zamiaru tego poczytac, to ja tymbardziej nie mam zamiaru ci tego tlumaczyc. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BayzedMan: ale co było poruszane? Tylko domysły o tym, że to zasadzka. Wyrok wydany bo jeden strzelał a reszta się poddała. Skoro jeden strzelał to reszta nie była traktowana jako jeńcy.
Wykopkowe eksperty to takie jak ja.
Nie bronię rosjan ale z tych dwóch filmów nic nie wiadomo do końca. Moim zdaniem źle postąpili i powinien to sąd rozstrzygnąć. Dlaczego nie ma trzeciego filmu ze strzelaniny? Dlaczego? Może to by oczerniło
  • Odpowiedz
@kupczyk: Czemu nie ma filmu, no nie wiem bo moze kamerzysta dostal seria z karabinu i umarl? ¯\_(ツ)_/¯

Jak widac nic do ciebie nie dociera nawet cytowanie prawa, wiec nie mam zamiaru z toba pisac nawet xD
  • Odpowiedz
@kupczyk: skoro jeden strzelał to cały oddział nie dość że walczył, to jeszcze popełnił zbrodnię wojenną, a nie "powinien być traktowany jak jeńcy".
takie fikołki możecie robić na propagandę wewnętrzną, a nie na zachód...
  • Odpowiedz