Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy ktoś jak działa matchmaking w fifa 22 w division? Mam złoty skład średnio 80-85 na zawodnika a bardzo często losuje mnie z ludzmi którzy całe składy maja w niebieskich kartachz oberwałem 95, i przyznan ze ciężko się gra z takimi składami, jestem w lidze 5 wiec nie wiem czy losuje mnie z liga 1? Czy tam nie ma podziału na ligi? Da się coś zrobić z tym, czy fifa jest tak #!$%@? ze trzeba się z tym męczyć?
#fifa22 #fifa
  • 4
@Srodaoo Mam to samo, ale uwaga - w 8 lidze xD Ucieszyłem się z trafienia Mbappe 97 tempa, chłop po boisku jeździ rowerem, ale co z tego, skoro przeciętny obrońca z drużyny przeciwnej zwyczajnie go przegania. Co drugi przeciwnik ma jakiś kosmiczny skład. Da się jakoś spaść do niższej ligi?
@Sepecha: No właśnie mam to samo, czy to była 9 liga czy 10 czy 7 to zawsze trafiałem na kilka składów gdzie były same karty 90+ i się grać nie dało z moimi złotymi na poziomie 80+. Moim zdaniem to albo matchmaking bierze to składy z pierwszej ligi albo to są gracze którzy nakupowali fifa points za normalny hajs a później sobie porobili takie składy.
@Srodaoo Dlatego tak mnie irytuje ta gierka. Obecnie gram jedynie w Squad Battles i stopniowo ulepszam sobie team, bo nie chcę co drugiego meczu rozgrywać z ekipą mutantów o nadludzkiej szybkości. Zastanawiam się tylko skąd u licha oni mają te niebieskie wykokszone karty...