Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: mam i nie polecam. Jakość jest w porządku, natomiast użyteczność tego systemu raczej pokazuje się tylko w momencie wypadku, gdy samochód automatycznie wyzwoli nagrywanie.

Pamięć jest mała, a maksymalna długość video to chyba minuta (i zapisuje do max 30 sekund tego co było przed włączeniem nagrywania). Nie można sensownie nagrać długiego fragmentu, a jak chce się ręcznie wyzwolić nagrywanie trzeba wchodzić w aplikacje i się przeklikiwać.

Można zapomnieć o nagrywaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wtryskow: w idrive 8 chyba zlikwidowali problem przeklikiwania się i teraz jest jakiś skrót. Ale z długością to rzeczywiście kicha.

A przy szkodach parkingowych potrafi się sam włączyć? W sensie gdy zostawimy zgaszone światło i ktoś w nas przywali?
@Wygryw_z_wyboru: w ogóle przeceniłem bo nawet minuty nie da się nagrać tylko 40 sekund. U mnie jest idrive 7 wiec chyba się nie doczekam jakiejś optymalizacji.

Co do szkód parkingowych to nawet o to dealera pytałem i podobno nie - kamery przy wygaszonym silniku same się nie włącza nawet jak ktoś całkowicie skasuje auto.

Jest to w gruncie rzeczy do tego stopnia bezużyteczne, że dużo sensowniejsza okazuje się najprostsza kamerka. A
@Wygryw_z_wyboru: @wtryskow: wyzwala sie trzymajac panorame, nagrywa 20 sek przed i po wyzwoleniu, imo wystarczajaco, chociaż szkoda, że nie ciągle,. Wg mnie wiekszy problem jest z jakością

Mi to raczej wystarczy, nie będę zskladac dodatkowej kamerki. Z resztą fajnie w razie wypadku komus dać się wygadać, a na koniec powiedzieć milicjantowi "to może ja pokaże nagranie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wygryw_z_wyboru: ja bym je bral jakby nie to, ze restrykcje - tak to mi zamontowali poprostu kamere na podszybiu

jak jechalem na demo to jakosc w dzien wygladala git, weryfikowalem bo chcialem zamawiac, szczegolnie nagrywanie ze wszystkich kamer robi robote