Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: dlatego ja segreguje smieci :p plastikami pale tylko w nocy ( nie widac czarnego dymu ). Natomiast jedyni sasiedzi jakich mam to starsze malzenstwo ktore tez pali odpadami i nikt nie ma z tym problemu. Kolejne zabudowania są okolo 600m dalej. Zreszta lepiej palic niz wyrzucac do lasu. Natomiast ceny wywozy sa komiczne. Dziennie wyprodukowane smieci spalam moze w 5 min :]
@powaznyczlowiek: to w Krakowie SM coś w ogóle robi? Rok temu jak byłem w święta na Śląsku to zadzwoniłem powiedzieć że sąsiad #!$%@? takim dymem że na całej ulicy nic nie widać, to mi ciul że straży powiedział że skoro palą w piecu to musi być dym. Tyle było z interwencji.
jak śmierdzi to na straż miejska, a gdy SM zakłada blokady i lawetami wywozi źle zaparkowane auta to każdy trąbi, że straż miejska do likwidacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ondraszek: przecież bardzo dobrze że zakładają blokady i wywożą lawetami źle zaparkowane auta
@mateusz-zahorski: tak


@powaznyczlowiek: Myślisz tak, bo jesteś #!$%@?ęty xD
Naokoło miast powiatowych są tysiące starych domów w fatalnym stanie, które mają mizerną wartość. Za taki dom nie dostaniesz żadnych sensownych pieniędzy, które pozwolą się przenieść do mieszkania w miasteczku. Ludzie będą nadal w nich mieszkać i palić syfem. Z biedy, nie dlatego, ze chcą dziecinnemu wykopkowi zrobić na złość xD