Wpis z mikrobloga

Mam dość Ukraińców w Polsce. Proszę, powiedziałem to. Nie lubiłem ich przed wojną. Po napaści przez ruskich odczułem do Ukrainy dużo sympatii, uczestniczyłem w zbiórkach i tak dalej. Znajomym tłumaczyłem, że drogie fury na ukraińskich blachach to tylko promil uchodźców, no bo tak w sumie jest. Ale zaczynają się co raz pewniej czuć w Polsce. Do kompletu Żełensky, z którego wyszło prawdziwe „uczucie” do swojego największego sojusznika, którego nawet nie przeprosił po pechowym upadku szczątków ukraińskiej rakiety na polskim terytorium. Wina ruskich wiadomo. Ale zachowanie Żeleńskiego tragiczne i rozbijające jedność „braterstwa”. Na deser pan Melnyk, który teraz zaczyna propagować nie ukraińskie, ale banderowskie już wynurzenia. I powiem jeszcze to: Ukraińców w wieku poborowym i zdrowych powinno się deportować na Ukrainę jeżeli popełnią jakieś przestępstwo. Wyzywajcie mnie od ruskich onuc, proszę bardzo.
#polska #ukraina
  • 51
@h0man: nie zesraj się. Na pewno losowy Sasza powinien dać #!$%@? o twoja ksenofobie bo Zeleński coś zrobił nie tak xDDDDD Jak tobie ktoś powie, że jesteś #!$%@? bo Kaczyński coś tam znowu odwalił to przeprosisz jeszcze?
Też nie znoszę Ukraińców i żałuję że ta polskie sebixy wyemigrowały do Anglii bo zaraz by ich kijami pogonili, a tak to teraz nie można się wychylić i niestety ale za jakiś czas bedzue tak że ci którzy nie mają własnych firm będą robić u ptfu ukrainca a on się bedzue z nas śmiał. W żadnym kraju nie można tak łatwo dostać obywatelstwa jak w Polsce, jak widać nasz kraj jest nic