Wpis z mikrobloga

Mam dość Ukraińców w Polsce. Proszę, powiedziałem to. Nie lubiłem ich przed wojną. Po napaści przez ruskich odczułem do Ukrainy dużo sympatii, uczestniczyłem w zbiórkach i tak dalej. Znajomym tłumaczyłem, że drogie fury na ukraińskich blachach to tylko promil uchodźców, no bo tak w sumie jest. Ale zaczynają się co raz pewniej czuć w Polsce. Do kompletu Żełensky, z którego wyszło prawdziwe „uczucie” do swojego największego sojusznika, którego nawet nie przeprosił po pechowym upadku szczątków ukraińskiej rakiety na polskim terytorium. Wina ruskich wiadomo. Ale zachowanie Żeleńskiego tragiczne i rozbijające jedność „braterstwa”. Na deser pan Melnyk, który teraz zaczyna propagować nie ukraińskie, ale banderowskie już wynurzenia. I powiem jeszcze to: Ukraińców w wieku poborowym i zdrowych powinno się deportować na Ukrainę jeżeli popełnią jakieś przestępstwo. Wyzywajcie mnie od ruskich onuc, proszę bardzo.
#polska #ukraina
  • 51
Znajomym tłumaczyłem, że drogie fury na ukraińskich blachach to tylko promil uchodźców, no bo tak w sumie jest. Ale zaczynają się co raz pewniej czuć w Polsce


@h0man: Ale trzeba być cieciem, żeby się o to #!$%@?ć. Tak jakby na bogatego bomba nie mogła spaść czy co xD Przecież bogaty Ukrainiec w Polsce to praktycznie same plusy, no ale widać niektórzy mają kompleksy #!$%@? w kosmos xD
@h0man: przykro mi ale potrzebujemy imigrantów w Polsce bo nie ma powoli komu opłacać składek ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze możemy ściągnąć śniadych ksieciow jak wielkiemu Polakowi przeszkadzają koledzy o podobnej kulturze, będziesz miał większą rozmaitość.
@Anthermil: Ale umiesz czytać, czy zobaczyłeś nie do końca przychylny komentarz o Ukraińcach i zacząłeś na mnie naparzać? Mnie też denerwuje jak się ludzie przypieprzają bo niektórzy uchodźcy przyjechali drogimi furami. Jakbym uciekał, to też starałbym się wziąć mój majątek. I wiem, że mało z nich takimi autami przyjechało. Więc czego się czepiasz?
Na szczęście tylko na tweeterze i wykopie


@zjadlbym_kebaba: nie tylko.

ale to ty dzwonisz ziomek, a nas to w sumie #!$%@? czy ich lubisz czy nie.

@pozdroxxx666: nom ważne żeby przelew doszedł

@h0man: a wystarczyło by sry nie uległa samo destrukcji. No ale jak się chcę świat poświęcić dla ratowania swoich to trza wszystko wykorzystać do wciągnięcia nato w wojne. Tylko przecież, ukraina to radiolokacyjnie i satelitarnie najbardziej obserwowany