Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale ja jako kobieta jestem po prostu zażenowana postawą Kasi. Było mi jej szkoda początkowo po tym chamskim wyrzuceniu jej przez Tomusia, ale po tym co się odwaliło już jej nie żałuję. Trochę godności by się przydało, to babka typu "po trupach do celu". On też nie lepszy, jedną pożegnał a z drugą nagle wielka miłość, trzymanie za rączkę i rzyganie tęczą. A co Dahmera - nic z tego nie będzie. Nie wyciągnął wniosków. Pewnie wycięli najbardziej żenujące teksty z jego "randki" ale mimo wszystko to są słowa, które padły z jego ust. Kotki, pieski, chomik w kołowrotku, really? ^^ Na podsumowaniu powiedział, że niby było ok, ale ta jego bezcenna mimika twarzy wskazywała na coś innego.
#rolnikszukazony
  • 9
@Truska1
Facet zrozumiał swój błąd, myślał penisem bo młoda szprycha, a dopiero po kuble zimnej wody od rodziny (a potem ustawka u szprychy) zorientował się, że jak chce miłości to z Kasią tylko i wyłącznie. A Kasia - moim zdaniem po prostu zauroczona / zakochana i zwyczajnie dała drugą szansę. Życie.
@ziolowow: Tu nie chodzi o ego, a o sposób traktowania, który powinien być dla niej wielką, czerwoną flagą. Wiedząc że są filmowani, na oczach ogromnej widowni, potraktował ją jak śmiecia. Jak niepotrzebny przedmiot, którego należy się jak najszybciej pozbyć. Wiem że teraz pitoli jak to wahał się między dwiema, jak popełnił błąd i inne bzdety, ale jednak gdy mniej więcej równie mocno podobają Ci się dwie osoby, to po wyborze jednej,