Wpis z mikrobloga

Cześć! Polecacie / odradzacie jakieś uchwyty do telewizorów na bazie doświadczenia? Na 65 cali (26 kg), koniecznie z możliwością manipulacji w kilku kierunkach (rotacja w pionie i poziomie, przybliżanie).

GÖTZE & JENSEN TM3760FMS wydaje się solidny, ale dawać 4 stówy za uchwyt nie wiem, czy jest sens.
O ART UX150 spotkałem mnóstwo pozytywnych opinii, ale też sporo takich, że się wygina, wiec myślałem nad modelami AR-75 i AR-20B, niestety, tutaj już mniej opinii.
ONE FOR ALL WM2651 też biorę pod uwagę, ale również znalazłem kilka opinii, że się ugina.

Jeśli ktoś ma któryś z w/w modeli lub inny godny rozpatrzenia, to niech da znać. Dzięki.

#tv #telewizory #telewizor #pytanie
  • 17
@Drmscape2: W sensie pochylanie? Że jak rozłożę sobie kanapę i położę to będzie wygodniej tak patrzeć. Ale z tego, co wiem, to każdy ruchomy uchwyt posiada funkcję pochylania góra / dół, więc bez tego nie idzie i tak kupić :D.

Chyba że chodzi ci o obrót na boki - mam stół po boku i czasem coś ze stołu się ogląda. Albo różowa prasuje w szerszej części salonu i wtedy mega by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chinskie_bajki: rok temu szukałem takiego uchwytu, 2 i 3 brałem pod uwagę (cena), no ale odbiłem się od tych samych opinii. Finalnie wziąłem Reinstona za 4 stówy bo jak mam płacić dwa razy za gówniany to wolę raz za porządny

Weź sobie stelaz z opcją na większą przekątną jakbyś TV wymieniał za jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryWedrowiec: Poleciłem ten uchwyt, ponieważ go posiadam. Jest solidny, z grubej blachy, nie ma luzów i nie wygląda, żeby miały powstać. Miałem kiedyś uchwyt za 100 zł i nie poleciłbym komuś takiego.
@StaryWedrowiec: @Varumax: Kupiłem ostatecznie Hama Fullmotion Scissor Arms.

Tak podsumowując mój research: do 350 zł wszystkie uchwyty miały w opiniach, że nie dają rady z większymi telewizorami. Hama i One For All chyba miały ich najmniej, jak patrzyłem. Chyba w ogóle nie warto patrzeć na uchwyty, które mają max 65", jeśli takowy telewizor chce się na nim powiesić, bo w takich to było multum negatywnych opinii (ten, co podesłałeś @
ak podsumowując mój research: do 350 zł wszystkie uchwyty miały w opiniach, że nie dają rady z większymi telewizorami. Hama i One For All chyba miały ich najmniej, jak patrzyłem. Chyba w ogóle nie warto patrzeć na uchwyty, które mają max 65", jeśli takowy telewizor chce się na nim powiesić, bo w takich to było multum negatywnych opinii (ten, co podesłałeś @StaryWedrowiec: to w ogóle jest tylko do 55" i również
@chinskie_bajki: Siema ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jak ten uchwyt Hamy się sprawuje? Jesteś zadowolony, jakieś mankamenty się uwidoczniły po czasie? Też szukam właśnie takiego uchwytu i sprawdzam różne opcje.