Wpis z mikrobloga

Wam też po ostatniej aktualizacji Xiaomi cięgle gubi zasięg sieci komórkowej? Szybkie wyłączenie, włączenie i działa, ale #!$%@? niesamowicie. Mam w nju mobile jakby co. Nie kupię więcej tego chińskiego gówna...

#xiaomi #problem #internet
  • 6
@bober47: mam to samo z poco X3. Restart pomaga. Odkryłem że to uaktywnia się np gdy przemieszczam się autem. Wygląda jakby zmiana nadajników miała na to wpływ. Gdy jestem mniej więcej w tym samym regionie jest ok.
@Solitary_Man: może przesadziłem z tym gównem. Zaczyna mnie coraz więcej rzeczy irytować w tym telefonie z średniej półki (poco x3 pro). Wydaje mi się, że zwiększyły się moje wymagania co do telefonu. Mam go 2 lata, więc może po prostu pora na zmianę...
@bober47: Polecam wgranie jakiegoś customowego roma. W moim przypadku wgrałem najnowszego Arrow OS na androidzie 13 i telefon (właśnie X3 pro) dostał drugie życie, a miałem go sprzedawać. Ten soft od poco to jest nieśmieszny żart.
Sama instalacja to nic skomplikowanego i znajdziesz wiele tutoriali na yt - korzystałem z tutoriala koleżki o nicku "munchy".