Wpis z mikrobloga

nie słucham muzyki z radia więc dla mnie jest on no-name


@SzubiDubiDu: Aha, a słyszałeś o tym, że można słuchać muzyki poza radiem? On akurat w radiu nie tak czesto się pojawia, z tego co wiem, bo to raczej w niezbyt mainstreamowe klimaty uderza. Akurat z ludzi ktorych znam i go słuchają, to w dużej mierze muzycy, ale może wszyscy poznali go w McDonalds ( ͡° ͜ʖ ͡°
@SzubiDubiDu: kojarzę go z jeszcze takiego wizerunku i pierwszych bardziej popularnych piosenek, czyli jakoś początek 2020. Najpierw podchodziłam do niego dość niechętnie, potem wpadły mi w ucho ze 2 piosenki, ale każda kolejna bazowała na tym samym motywie i szybko mi się przejadło. Ładne melodie w jakimś stylu, spoko głos i jest dość oryginalny, ale na dłuższą metę dla mnie męczące. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz iEarth - @SzubiDubiDu: kojarzę go z jeszcze takiego wizerunku i pierwszych bardziej p...
źródło: comment_1669116948e1cujcs5XOziVk5aAJtL6P.jpg
@SzubiDubiDu: Tak, usłyszałem o nim parę lat temu, gdy intencjonalnie szukałem młodych polskich muzyków do posłuchania. Bardzo chciałem żeby mi się jego muzyka podobała bo doceniam kreatywność, ale mimo prób niestety ledwo co podchodzą mi jego 2 kawałki - "Lato bez ciebie" i ten wspólny z Kwiatem Jabłoni, "Wodymidaj".

Myślę, że jest on trochę znany, ja go lata temu nie wygrzebałem całkiem sam, tylko przeczytałem jakąś polecajkę, a od tamtej pory