Wpis z mikrobloga

o nieee uraziłem gust krytyka muzycznego xD


@SzubiDubiDu: A czy ja gdziekolwiek się w ogóle wypowiedziałem, że go lubię, bądź słucham? Po prostu komentuję twój wysryw i próbę budowania atencji na tym, jak kogoś znanego nie znasz xD

Alternatywnie wyśmiewam twoje zerowe rozeznanie w muzyce, przy jednoczesnym przekonaniu, że je posiadasz. Wybierz sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po prostu komentuję twój wysryw i próbę budowania atencji na tym, jak kogoś znanego nie znasz xD


@aegispolis: jednak coś nadepnąłem

Alternatywnie wyśmiewam twoje zerowe rozeznanie w muzyce, przy jednoczesnym przekonaniu, że je posiadasz.


Jednak na 100% nadepnąłem na twoje ego
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Kiedyś trafiłem na niego przypadkiem, YouTube polecił mi jego utwór, mimo że takiej muzyki nie słucham, ale skusił mnie kadr z teledysku.
Nie moje klimaty, nie porwał mnie, ale poza tym jednym razem też nie miałem z nim styczności, bo niby skąd?
  • Odpowiedz
@aegispolis: przesł#!$%@?ę tygodniowo 2-3 zupełnie nieznane wcześniej mi albumy, a o tym gościu nie wiem nic xD wydaje mi się, ze znajomość tego artysty raczej świadczy o życiu w mainstreamowej klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wydaje mi się, ze znajomość tego artysty raczej świadczy o życiu w mainstreamowej klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@D_Train: no właśnie, wydaje się. A on nawet nie jest w mainstreamie xd I nic w tym dziwnego, można słuchać i 100 blackmetalowych płyt dziennie i dalej mieć marne pojęcie o reszcie muzyki.
  • Odpowiedz