Wpis z mikrobloga

@lukas736:

najgorsze jest to że jak ktoś narzeka na te ceny to debile wyzywają takich od biedaków bo jak to tak "nie stać cię na kanapkę za 25zl?!"


Najlepsi tacy są.
No stać mnie. Na 100 takich kanapek. Pytanie tylko #!$%@? czy nie warto taniej, czy ta kanapka faktycznie jest tyle warta i jaki gruz ja będę jadł jak już te 100 kanapek kupię, żeby randomom z internetu udowodnić, że mnie
ale trzeba mieć downa, żeby za żarcie w normalnych krajach będące tanim fast foodem, płacić tyle co za normalne jedzenie w restauracji xd


@Noniusz: a co kupisz za te pieniądze w tej "restauracji"? Do tego tu masz pewność standaryzacji i szybkości podania..

I mówie tu jako osoba związana z gastronomią od lat, w "dobrej" restauracji możesz mieć tą samą fryture we frytownicy przez pół sezonu, w sieciówkach przynajmniej mają wdrożone standardy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Loloman: normalne. Ale to tylko uświadamia jaki jest faktyczny wzrost cen. W markecie też wiele produktów zdrożało o te 40% (nawet jeśli nie to zobacz jakie i na co promocje były rok/dwa lata temu a jakie są teraz), ale podwyżki były po kilkadziesiąt groszy, więc nie było to tak zauważalne. Drwal się pojawił po długiej przerwie i szok jaki drogi.
takie podwyżki nie są normalne


@lukas736: są normalne, są podparte badaniami rynku, próbami i danymi z zeszłych lat. Podnieśli o tyle, bo wiedzą, że i tak nie sprzeda się ich mniej.

Dlaczego uważasz, że to nie są "normalne" podwyżki? Jaka podwyżka byłaby normalna?