Wpis z mikrobloga

Burger Drwala podrożał o 43% w ciągu roku:

Klasyczny – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł;
Podwójny – 29,90 zł; rok temu 20,40 zł;
Z kurczakiem – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł;
Z żurawiną – 26,40 zł; rok temu 17,90 zł;

#inflacja #mcdonalds #drwal #polska
  • 189
  • Odpowiedz
Np. 2 zestawy 2forU co daje 2 male kanapki + 2x male frytki albo jak ktos woli mniej frytek to 2 male kanapki + male frytki + mala cola i mozna sie najesc i jest roznorodnie bo sa rozne do wyboru, ja lubie cheeseburgra i jalapeno

za 15zl mozna sie zapchac w McD w biedaopcji, jeszcze dorzucaja keczupy dwa i jest gicior

Ostatnio jadlam cheeseburgera i chikkera i tez bylo dobre, chociaz
  • Odpowiedz
@Noniusz: To jest niesamowite, że plujesz i wyzywasz ludzi od downów, bo Ci chcą wydać swoje pieniądze po swojemu i dostajesz ponad 700 plusów, wypok w pigułce, hatfu na Ciebie i każdego plusującego.
  • Odpowiedz
@Noniusz: jak nie chcesz robić wstydu bo jesteś #!$%@? i wyglądasz jak menel to spoko opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale wiem że jestem tym jednym jedynym procentem wśród klientów, tak tylko mówie że jest taka opcja, bo też tego nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
@lukas736: Serio ktoś po tych podwyżkach, covidach, 13,14,15stkach, przewalonych i ukradzionych milionów oraz podwyżek ZUS, VAT, prąd, gaz, i piwa, jest w stanie powiedzieć „nie stać cię?” Nosz to #!$%@? jakieś żarty!!!

Ja w uk 10+ lat wiec odzwyczaiłem się od czegoś takiego. KAŻDY ma teraz gorzej niezależnie od tego gdzie mieszka na świecie.
  • Odpowiedz
najgorsze jest to że jak ktoś narzeka na te ceny to debile wyzywają takich od biedaków bo jak to tak "nie stać cię na kanapkę za 25zl?!" A prawda jest taka że takie podwyżki nie są normalne no ale p0laki będą się jeszcze bardziej podniecać drwalami bo teraz kosztują więcej i się uważają za bogoli jak to jedzą... Wystarczy poczytać tag jak pod wpisami ludzie są wyśmiewani za narzekanie na ceny..


@
  • Odpowiedz
ale trzeba mieć downa, żeby za żarcie w normalnych krajach będące tanim fast foodem, płacić tyle co za normalne jedzenie w restauracji xd


@Noniusz: z tego jest największą beka właśnie xD Jak mieszkalem w Australii to cena z kuponem za zestaw dla 4 osób to było 24$, przy godzinowce 30$ xD U nas na jedną kanapkę trzeba #!$%@?ć prawie 2h :D
  • Odpowiedz
Zazwyczaj każda chińska/tajska jadłodajnia ma za 25 ziko wypasiony talerz makaronu albo ryżu z kurczakiem i warzywami - w miare normalna i pełnowartościowa micha, to samo w większości domowych jadłodajni, a tutaj za 24,90 sama przehajpowana kanapka która stanie Ci w dupie do końca następnego dnia.


@bezpardonowy_skunks: Tylko czy ten kurczak to naprawde kurczak? Moze wczoraj jeszcze latal po piwnicy popiskujac? Bo tak naprawde co sie moze stac, przyjdzie kontrola inspekcji
  • Odpowiedz
@BetPay: za 24 zeta to można kupić lunch dnia zupa i drugie danie w mieście wojewódzkim całkiem dobre. Jakoś muszą sfinansować kampanie maty i tego chłopa co za babę się przebiera.
  • Odpowiedz