Wpis z mikrobloga

@tos-1_buratino: mam z 40 metrów kwadratowych pomieszczeń z których w ogóle nie korzystam od lat bo nie chce mi się wygładzić tam ścian, a mam się przejmować dziurą w ścianie która niczemu nie przeszkadza ;) ...mam takich więcej, większych i w bardziej widocznych miejscach

@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: zakup bowsera chciałem przesunąć w czasie, ale akurat dość spora promocja na niego była w weekend i tym samym skompletowałem już wszystkie zestawy lego które
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: gdyż działania tej firmy są szkodliwe na zbyt wielu płaszczyznach i na zbyt wielką skalę. Podejrzewam, że to nie przekonuje, bo ważniejsze może się okazać, że tam jest taniej. W tym wypadku możesz jeszcze zerknąć w jakim stanie dochodzą zestawy zamówione z Amazona.
W tym wypadku możesz jeszcze zerknąć w jakim stanie dochodzą zestawy zamówione z Amazona


@Polanin: wystarczy mi sprawdzic moje zamowienia. Mialem doslownie raz zgniecione pudelko ale sadzac po uszkodzeniu, doszlo do niego juz w trakcie przesylki. Nie reklamowalem, bo to i tak dla kogos, kto pudelko otworzy i wywali ;)

Argumenty o dzialaniach Amazona przyjmuje. Czytalem juz kilka razy o wyzysku czy, w praktyce, kradziezy intelektualnej by pozniej samemu wypuszczac bardzo
Argumenty o dzialaniach Amazona przyjmuje. Czytalem juz kilka razy o wyzysku czy, w praktyce, kradziezy intelektualnej by pozniej samemu wypuszczac bardzo podobny produkt.


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: to nie o to chodzi. Zdaję sobie sprawę, że brzmi to trochę jak spod foliowej czapeczki, ale Amazon zabija rynek. Jest na tyle duży, że może dyktować nowe prawa w krajach, do których wchodzi. Likwiduje konkurencję. To gorsze niż wyzysk (żeby nie było - nie umniejszam problemu),