Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
Pozdro dla wszystkich którzy czekali na tego wybitnego next-gena. xD
Pobranie najlepszych modów z nexusa 5 lat temu zrobiłoby dokładnie to samo, powiedzieć że wygląda to średnio to jak nic nie powiedzieć.
CDProjekt Red nie zawodzi przynajmniej w jednym, odpalasz ich stream i wiesz że stężenie cringu będzie tak wielkie że człowieka telepie.
Pobierz Krs90 - #wiedzmin #wiedzmin3 #gry
Pozdro dla wszystkich którzy czekali na tego wybit...
źródło: comment_1669223542VntErhlTEmqxrQy7ZebMKi.jpg
  • 17
a tu chodziło o po prostu lepsze oświetlenie i poprawienie jakości tekstur xD


@SpeaRRR: można było się spodziewać, że chociaż minimalnie ruszą dupę. Tymczasem oni powiedzieli parę minut temu, że dodali moda HD Reworked Project. Jaki jest więc cel tego update'u skoro można go sobie zrobić już od paru lat wchodząc na Nexusa? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarteenVaanThomm: Rozumiem, ale ten update był kierowany głównie wobec konsol, które nie miały dostępu do żadnych modów i graficznie utkwiły w ustawieniach max średnich z PC, więc tutaj różnica będzie pewnie bardzo duża.

Sam wolałbym zapłacić np. 10 dolarów i dostać rzeczy które wspomniałeś, ale update był zapowiadany jako darmowy i jednak mierzyłem 'siły na zamiary'.

Być może to faktycznie bardzo mało zmian jak na 2 lata od zapowiedzi, ale moim
@MarteenVaanThomm: nawet nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Tam będzie RT, tylko odbicia SSR, bo byłoby ich tak mało, że nie opłaca się tego robić a i wydajność by niepotrzebnie zżerało.

A modele też będą dużo lepsze co zauważy każdy kto wie jak naprawdę wygląda Wiedźmin.
@r4x4: chciałbym, żeby wyszło na twoje, i nie wiem, czy jestem tak rozpieszczony modami, że tyle oczekiwałem, czy ta prezentacja była po prostu #!$%@?, ale uwierz, że też bym chciał, żeby to było coś więcej niż mod na chodzenie i kamerę