Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy
Wielkie chłopy !
Przychodzę z problemem, być może trywialnym ale nie znajduje rozwiązania.Przez najbliższe parę miesięcy z uwagi na #!$%@? będę się żywił wszelkiego rodzaju śmieciem z fast fooda. Jak wliczyć kebaba do makrosów ? Mam niedaleko stodoła kebab, oni podają ile w danym kebabie znajduje się warzyw, mięsa i tortilli. Jedyne co przychodzi mi do głowy to wklepac po prostu te dane w fitatu do losowego mięsa z kebaba,tortilli i mieszanki warzyw i tyle. Macie może jakiś lepszy patent na to ? Wiem że pewnie nie będzie jakiejś dokładnej co do kilokalorii metody,ale zależałoby mi ma tym żeby była w miarę "rozsądna" i żebym mógł kontrolować spożycie kcal.
  • 15
@JxDx3: czemu sam sobie nie zrobisz kebsa? Ryż toritile itp możesz mrozić mięso wołowe i też kebsa z tego robić.. Na dłuższą metę taniej i na pewno zdrowiej liczysz kcal i wiesz co jesz to najważniejsze minus to jeść zimne, letnie no chyba że masz mikrofale na robocie
@Prendkosc: wstać 15min wcześniej i gotowe tylko mięso podsmażyć.. ryż do burrito można gotować dzień wcześniej przed snem warzywa pokrojone dzień wcześniej i żarcie zrobione #!$%@? to jest wtedy jak nie masz czasu nawet do domu wrócić ;)
@Atreyu: a napisałem gdzieś że ryż do kebaba? To że mięso można zrobic z sosem to każdy debil wie i podgrzać rano omg.. Widzę że chumor #!$%@? bo do Januszexuu musisz iść? I się #!$%@?ć do innych.. Nie miłego dnia.
@MASTERRyii: aż tak cię zabolała moja krytyka? Serio?! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo widzisz, ja cię nie obrażam, ja zwróciłem ci uwagę, a to jak bardzo cię to dotknęło, albo że ci się nie podoba, to na szczęście nie jest moim - a twoim problemem

Ty za to zacząłeś się bronić: o #!$%@?, o januszeksie (na PW podeślę ci ile zarabiam w "januszeksie" XD), o niemiłym dniu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JxDx3: liczysz warzywa? Jesteś kulturysta z 8% fatu?. Ja powiem ci że robię tak ( z racji pracy w terenie często wlatuje kebab). Biorę zawsze bez sosu i w fitatu liczę 200g mięsa + tortille pszenna. Jak biore z frytkami to zamiast tortilli to ziemniaki.