Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Atreyu: piwo: Miami - Lager od Inne Beczki, mocno nachmielony cytrusowymi odmianami chmielu, aromatem bije na głowę wszystkie IPA/APA.
Wino: ex aequo bardzo młode, nadal pracujące wino Sturm i Burcak (Austria/Słowacja). Pierwsze z restauracji, drugie kupione przypadkowo w jednej z przygranicznych miejscowości, prosto z gąsiora fermentacyjnego do butelki po coca-coli.
Mocniejsze alkohole: nieskromnie powiem, wiśniówka mojego autorstwa, na drugim miejscu winogronowa rakija z Macedonii, zrobiona a'la whiskey, oczywiście nie ze sklepu
@Atreyu ruda żołądkowa, fresco białe półsłodkie, gin Hendricks, run plantation pineapple i piwerko butter cookies and cherries z browaru magic road
To ja polecę trochę taniej, kilka lat temu bardzo lubiłem to pic Gorzka Żołądkowa Figowa(fioletowa) w kieliszku 30ml figowej 10 ml świeżego soku z cytryny, wchodzi jak złoto i kaca nigdy po tym nie miałem ;)
Miami - Lager od Inne Beczki, mocno nachmielony cytrusowymi odmianami chmielu, aromatem bije na głowę wszystkie IPA/APA.

@realesg: rozumiem, że piłeś wszystkie IPA/APA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu nalewka malinowa domowej roboty u gościa, który miał pole malin i całe przerabiał na wino/nalewki. To było tak dobre, że miałam łzy w oczach i żal było pić bo się w kieliszku kończyło.

Wino lane prosto z beczki do plastikowych butelek we włoskim warzywniaku.

Z dostępnych komercyjnie Stroh I Potocki
@Atreyu: Alkohole, które musisz spróbować jeżeli wcześniej nie piłeś:
Jagermeister
Becheróvka
Żołądkowa Gorzka Tradycyjna
Jack Daniels Gentleman
Wybuchowa
Ballantines Brasil

oraz mój faworyt jeżeli chodzi o whisky:
Dewars 8