Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Siema mirasy (。◕‿‿◕。)

  Wracam właśnie z jednodniowej emigracji z #niemcy i z nudów w busie pochwale Wam się jak mnie przywitał mój nowy pracodawca.
  To co zobaczyłem na żywo nie na się opisać słowami, gorzej niż na opuszczonej melinie.
  W pokoju a bardziej w dziurawym kontenerze brak prądu/światła. Łazienka praktycznie na dworze z niedziałającym kiblem. Kuchnia jeśli można to tak nazwać nie nadająca się do użytku. Brud syf melina.
  Lodówka dosłownie cała zielona od pleśni i jeszcze usłyszałem od pracownika że jak chce jej używać to muszę ją umyć xDDD
  Na prawdę rozumiem każde warunki mieszkania, czasami człowiek musi się przełamać, przetrwać te kilka miesięcy, ale po prostu nie dowierzam, że coś takiego nadal funkcjonuje.
  Myślicie, że powinien to gdzieś zgłosić? Gość pewnie zaraz znów wrzuci ogłoszenie i pojedzie nowa osoba wydając niepotrzebnie pieniądze.
  Będę wdzięczny jak dacie prawidłową ocenę na jaką zasługuje na Google
  Trzymajcie się (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Reszta zdjęć w kom
  #praca #pracbaza #emigracja #januszebiznesu #januszex #patologia
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Szacunek za tą czerwoną za koszulkę. Ile razy w życiu wpierdolisz gola Brazylii. Nawet piątkę z sędziom zbił, tak się trzeba w życiu bawić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #mecz

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Mam nadzieję że ta afera będzie miała zasięg ogólnopolski. Chciałbym kiedyś usłyszeć na polsacie albo innej stacji, że wszystko zaczęło się na wykopie (。◕‿‿◕。)

  #afera #orlen #polska #pis #bekazpisu #polityka

  odpowiedzi (8)