Wpis z mikrobloga

Herold: Lordzie Andre, nipaladynie, nirycerzu z Khorinis. Tam tylko są skazańcyyy! Tam są tylko do kopania, tak jak tu siedzi twój guru, który myśli tylko o czerwonej latarni!

Guru: Zamknij tą dupę #!$%@?!

Herold: Który razem z tobą chce budzić śniących, tylko!

Guru: Twój stopień powinien być skasowany dawno już, za takie #!$%@? co ty wyrabiasz.

Herold: Dziękuję tobie, do Baal Suha, że napisałeś że u mnie kiepski szeroki miecz i że ja żrę. A czy ty się zajmiałeś, zajm-miesz się, że on wywary wącha?

Guru: Ta, sra a nie wącha.

Herold: Że on wącha wydzielinę pełzaczy, bagienne ziele i tak dalej?

Guru: O, bagienne ziele! Wszystko #!$%@?. Ja nic nie…

Herold: Zajmij się lordziku tym, bo jak nie to będziesz #!$%@? ze stanowiska, i to prędko! Ja wiem kto jest (yhy yhy), kto królem...

Guru: Dostałem właśnie, będzie, po, po

Herold: ...kto królem jest całych lordów w Vengardzie. Ja skieruję ten, robie rękopis! I skieruję do króla, teraz!

Guru: Sobie rób tam, orkowy psie.

Herold: Skieruję! I będzie #!$%@? po Tobie lordziku, pal, nipaladynie zasrany ty. Tylko o latarni myślisz? A jak sprawy prowadzisz, łapówki bierzesz? Ile łapówek wziąłeś, lordziku zasrany?

Guru: Co ty wiesz? #!$%@?.

Herold: Dziękuję.

_______

Herold: Szanowni Obywatele, chciałbym dołączyć taki liścik, żeby wy ocenili lorda z khorinis, wariata durnego, psychicznie chorego. Oto liścik, jeden…

Guru: Ty jadem krwiopijcy się #!$%@? chcesz otruć, to mądry jesteś.

Herold: ...drugi i trzecia półówka. Iś iń i jeszczejedn chcę dopowiedzieć. Szanowni Obywatele, naprawdę. Wezmę się za lordzików ostro. Take do mnie liściki i do Guru Suha pisać nie będą. Żeby mnie mie, miecz pęk? Niech jemu pęknie zbroja, niech jemu oko inossa pęknie! Od #!$%@? bab, #!$%@?ów. (yhy yhy) Yyy, które pr- (yhy yhy) sprowadza (yhy yhy), sprowadza sobie yyz, niewiadomo skąd. Prostytutki niech pękną jemu. O!

Guru: Ty nigdy Nadji nie miałeś!
#kononowicz #gothic #gry #patostreamy
Pobierz Olgierd51 - Herold: Lordzie Andre, nipaladynie, nirycerzu z Khorinis. Tam tylko są sk...
źródło: comment_1669270181867nVfbPWNNNPUzCt863pO.jpg
  • 1