Wpis z mikrobloga

@NadmiarNiedoboru: Bo kobietę zawsze ktoś utrzyma w ten czy w inny sposób i nawet jak pracują to w zazwyczaj swoje zarobki przeznaczają na siebie, a resztę opłaca facet. W skrajnych sytuacjach, gdy są samotne z jakiegoś powodu i nie mają normalnej roboty, to mają opcję, żeby wyciągać hajs od spermiarzy na kamerkach. Ewentualnie sobie mogą onlyfansa założyć albo konto na pochodnej Roksy. W każdym razie tutaj ponoszą mniejsze ryzyko, choć w
@NadmiarNiedoboru: Inną kwestią jest wzrost u mężczyzny i kości na twarzy a inną operacje plastyczne kobiety/dobra dieta/trener personalny/makijażystka. Kobieta na o wiele większy wpływ na swój wygląd dzięki pieniądzom a także generalnemu naciskowi społecznemu. Ty możesz być bogaty a możesz też być niezadbany albo wchodzić na wykop.
@NadmiarNiedoboru a ja bardzo lubię to uczucie gdy Renatka z HR parska mi w twarz, słysząc że kiedyś chcę kupić kawalerkę. Ona zarabia połowę tego co ja i właśnie "sprzedaje swoje" mieszkanie 50m, bo chcą drugiego bombelka ( ͡º ͜ʖ͡º) Można albo się starać, albo mieć tzipę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NadmiarNiedoboru: 175cm to spoko wzrost
Mój brat ma tyle i nie narzeka
Wiadomo chciałoby się być wyższym ale serio, problemy to są dopiero gdy wszyscy są wyżsi

164cm to już nawet mało która dziewczyna ma
A jak ma to jeszcze musi akceptować niższego

Do tego wyglądam z 7 lat młodziej a czasami dają mi 20 a mam 31 xd

W pracy to tez przeszkoda bo wiadomo ze faceci od razu tez