Wpis z mikrobloga

Spadły na mnie bomby na głowe po których nie mogę się podnieść. Zerwała ze mną dziewczyna po 4 latach bycia razem, w kłotni źle na nią mówiłem i to moja wina jestem toksyczny. Mieszkanie było jej a ja tułam się po znajomych mając w kieszeni 500 zł do tego nie zdałem szkoleń w pracy za co nie dostanę wypłaty w grudniu. Zostałem bez miłości życia, bez mieszkania i bez kasy od 5 dni płaczę i widzę czarny obraz w głowie czy to już ten czas ? Nie widzę innego sensu.
#samobojstwo
#depresja
#przegryw
  • 12
@dizzy126: Ja nie nakłaniam, ale gadki "zawsze jest wyjście" to właśnie gadka normika, bo nie jest w stanie taka osoba wyobrazić sobie życie w każdym możliwym scenariuszu i wybrnięcie z niego. Takie ignoranctwo to jest.
@Kamilo67 z tego powodu ze ignorancko piszesz że z pewnych sytuacji nie ma wyjścia pod postem kogoś kto taguje swój wpis #samobojstwo. Jeśli twierdzisz że to co napisałem to nornickie truizmy, nic o mnie nie wiedząc dajesz świadectwo że jesteś zwykłym debilem, który będzie w stanie spierać się o sens mojej wypowiedzi kiedy w tym wątku nie chodzi o mnie tylko o chłopa, który się znalazł w ciężkiej sytuacji i potrzebuje
@ZnajomyTwojejZony: Ty jedynie pokazujesz ignorancję, myślisz że nawet najbardziej totalna gównorada, co może zaszkodzić, jest dobra, bo zrobiłeś łaskę, że pomagasz xD. No ale ktoś z jednym neuronem tego nie zrozumie, że to jest szkodliwe. Jak jest to wyjście to mu je podaj ekspercie, bo tak, to jest póki co zwykły truizm, który się pisze byle coś było i w niczym on nie pomaga.
@Kamilo67 żeby była jasność, jedyną osobą której robię łaskę że odpisuje jesteś ty, ale limit już się wyczerpał i to ostatni raz.

Po pierwsze to co napisałem to nie była rada, tylko forma wsparcia, widziałem że pod wpisem OPa nie ma żadnych odpowiedzi i nie chciałem że czuł się osamotniony, jeśli postrzegasz to jako coś szkodliwego to jak powinienem zinterpretować twoja odpowiedź na mój komentarz w postaci 'nope'? W czym to miało