Wpis z mikrobloga

Jak dodanie gazu ma pomoc, jesli sie nie skreca? Wystarczy zaczac skrecac


@MisPalkis: on zaczął wytracać prędkość, hamować, momentalnie wtedy prostuje ci motocykl, nigdy tak nie rób. EDIT: Dobra, przeczytałem resztę Twoich komentarzy, czepiasz się do tego, że ktoś jako rozwiązanie podał jedynie dodanie gazu. Dodanie gazu to tylko jeden z elementów, pełna zgoda.

@Sahkez: przede wszystkim to nie powinien był hamować. Patrząc po ruchu kamery to wcale nie miał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MisPalkis: weź sam przeczytaj co piszesz bo raz piszesz tak, a raz tak....
Nie, nie mógłby przejechać tego zakrętu bez dodawania gazu, powinien zwolnić przed i przyspieszyć podczas wchodzenia.
Jak chcesz skręcić kierownicą, skoro siła odśrodkowa Cie wyrzuca z zakrętu?
  • Odpowiedz
Jak chcesz skręcić kierownicą, skoro siła odśrodkowa Cie wyrzuca z zakrętu?


@Issac: co to za głupoty?
Piszesz że jak siła odśrodkowa cię wyrzuca z zakrętu to nie idzie skręcić?

Gość z filmiku po prostu nie potrafi jeździć.
Brak w ogóle głębszego pochylenia się na motocyklu i to go zgubiło, widać że jego koledzy z przodu pokonali ten zakręt z palcem w nosie a gość po prostu nie umiał nisko kłaść motocykla
  • Odpowiedz
O czym wy #!$%@?? Gosciu jechal z podobna predkoscia, torem jazdy i bez hamowania jak jego towarzysze, ktorym sie udalo bez problemu pokonac zakret. Wystarczylo trzymac gaz i sie zlozyc, a koles puscil manete, bez zadnego skrecania, #!$%@? redukcje i #!$%@? sie krzoki. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: fizycznie da, ale technicznie będzie bez sensu..
Chciał się pewnie pochylić, ale zaczal hamować i go wyprostowało.. jak pisałem, za szybko #!$%@?ł i za późno hamował i nie dodał gazu, reszta by już wyszła natrualnie.
  • Odpowiedz
@Issac: co ty #!$%@? xD siła odśrodkowa zawsze chce Cię wyrzucić z zakrętu. Nie ma sytuacji gdy jest inaczej. I jak kolega wyżej pisał- racja, dodanie gazu by pomogło ale kluczowy jest przeciwskret. Przy suchym asfalcie, ciepłej pogodzie i tak delikatnym złożeniu jak tutaj mógłby nawet zamknąć gaz i też dałby radę zrobić ten zakręt.
  • Odpowiedz
dlaczego on nawet nie probował sie złożyc do tego zakętu? XD


@zielony_goblin: bo nie potrafił jeździć. Tak to jest jak po latach braku jazdy na motocyklu chcesz jeździć jak dawniej albo może mieli takie #!$%@? szkolenie do prawa jazdy w ichnim kraju.
Gość po prostu nie umie się pochylać w zakrętach to jest tzw mistrz prostej.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: imo nie tyle co nauka w szkole jazdy, a gośc po prostu nie umie jeździć. Ja w prawdzie jeżdzę na 125cc, ale po tych kilkuset kilometrach nauczylem sie składac i większy zakręt czy rondo nie stawi dla mnie problemu. Może też dlatego, ze używam przeciwskrętu
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Przejedz sie po jakis zakretach na 600cc albo 1000cc z takimi predkosciami jak autor filmu i sam sie przekonaj, ile warte jest twoje doswiadczenie. Nie pisze tego zlosliwie, tylko 125cc jest znacznie latwiejsza w obsludze od pelnowymiarowego motocykla.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FFireBlade954: ale ja o tym przecież wiem, zy ja gdzieś napisałem, że jestem mistrzem? Mam pierwszy sezon 125, za rok robię A i kupuje 600. Uważam, że jeśli ktoś się nie potrafi składać w zakrętach to się nie leci 180 km/h, litości...

Po to robi się kurs by nabrać jakichś umiejętności, a potem je szlifować. Tak samo jak z prawkiem na samochód. Robisz, umiesz i jeździć albo kończysz jaktaki dziadek, który
  • Odpowiedz
@MlodyWilk Typowa fiksacja wzroku.
W ostatniej chwili ewidentnie odwraca wręcz głowę w kierunku pobocza.
A jak patrzysz w krzaki to pojedziesz w krzaki w myśl zasady jedziesz tam gdzie patrzysz
  • Odpowiedz
@MisPalkis: jak się zabierasz za zakręt to trzeba przyspieszyć. Czego nie rozumiesz?

Ja #!$%@?, sami specjaliści w komentarzach...

Jakie #!$%@? przyspieszanie. Hamowanie powoduje skrócenie przodu co ułatwia skręcanie. Nikt o trailbrakingu nie słyszał?

Jakby nie trzymał palca nad sprzętem nie wiadomo po co to by mu nie przeszkadzało w przeciwskręcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roburgbur: kolejny teoretyk co przy 180 bedzie krecil kierownicą I wychodzil z zakretow bez operowaniem manetką gazu xD
Nie wiem na jakich komarach jezdzicie, ale proszę na publicznej trzymajcie sie limited predkosci, bo krzywde komus zrobicie xDDDDD
  • Odpowiedz