Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szybkie pytanie co to oznacza ,ze facet jest słodki i cute znaczy jak wiem co to oznacza w angielskim ale co to oznacza w jezyku kobiet.Jeszcze to cute to jakoś rozumiem ale słodki.Jak facet może byc słodki. I nie nie chodzi o charakter zwykle tak mówiły kobiety po obejrzeniu moich zdjec z tinde no i jedna na żywo również.Słodko wyglądam czyli co ?
Mam włosy w stylu ksiecia z bajki z shreka tylko że ciemny brąz. Morde też mam całkiem ,całkiem przynajmniej według kobiet . Tylko wzrost w okolicach 170 i zastanawiają mnie te określenia. Może im femboya przypominam ( ͡° ͜ʖ ͡°) .Takie #!$%@? sugestie też dostawałem od niektórych kobiet.
Niech mi ,któraś to wytłumaczy #logikarowowychpaskow #tinder #anonimowemirkowyznania #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638035da4bf3873cacec2f3e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
OP: @Czarna_ksiazka No nw właśnie mówiły mi to te które ruchałem ale i te które nie np jedna lesbijka.I to mnie zastanawia.
@bezpardonowy_skunks Nie wiem jak inaczej miałbym opisac te fryzure wygląda właśnie bardzo podobnie do tej z animacji XD
@Kapitan_dpa W sumie też mi sie tak wydaje.
@x3sq6gdeo7fb5udga86fgt to może być to ale w sumie to mi nie przeszkadza ,powodzenia to powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)