Wpis z mikrobloga

Jacy producenci grzejników łazienkowych są warci uwagi? Przenoszę grzejnik w łazience w #mieszkaniedeweloperskie na drugą stronę łazienki, raczej chciałbym zachować zawór który mam (na zdjęciu) żeby nie kupować nowego. Szukam grzejnika 40, max 45cm szerokości, nie wysokiego. Wiem, że będzie miał słabą moc, nie będzie generalnie dużo używany. Planowałem zakup czegokolwiek z Leroy/Castorama ale poczytałem opinię o niektórych grzejnikach i ludzie narzekają, że kiepskie wykonanie, ciekną itp. Polecacie jakieś firmy warte uwagi? Ogrzewanie MPEC, tak jak mówię grzejnik nie będzie dużo używany, ma po prostu nie przeciekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lazienka #remontujzwykopem #remont

// obróciło mi zdjęcie, grzejnik pionowy of kors, na zdjęciu ten olbrzymi który defaultowo deweloper zamontował z tym zaworem
niemodnie - Jacy producenci grzejników łazienkowych są warci uwagi? Przenoszę grzejni...

źródło: comment_16693863892MX1ylfpHz2oBGqu7EW6HH.jpg

Pobierz
  • 5
Jacy producenci grzejników łazienkowych są warci uwagi?


@niemodnie: tacy, których produkt ma dobry WAF (wife acceptance factor - po polsku: małżonce się podoba) i dobrą cenę w lokalnym sklepie budowlanym. To tylko drabinka z rurek pomalowana proszkowo, nie ma tu co cudować z lepszymi i gorszymi producentami, bierzesz co pasuje.