Wpis z mikrobloga

@Zbieracz_kapiszonuf: Czy ja dobrze widzę, że mając około 2k na rachunku otworzyłeś 3 mikroloty na gazie? Czyli jedną pozycją zalewarowałeś się ponad 9:1 przy zmienności gazu na H4 ponad 2,5%
Nawet nie dajesz sobie szansy, żeby sprawdzić czy jesteś dobry w CFD przez taki lewar na takim instrumencie. To tak jakbyś wsiadł do F1 i na pełnej jechał przez wiejskie drogi, szanse na powodzenie raczej niskie.
Jeśli miałbyś cokolwiek otwierać z
  • Odpowiedz
@Zbieracz_kapiszonuf: drobne. Dla pocieszenia powiem że znam gościa co ostatnio popłynął na surowcach, w tym na gazie właśnie, na ponad 1,5 bańki i nawet nie tyle jest teraz zciśnieniowany o kasę co o to że żona jak się dowie to zażąda rozwodu a mają małe dziecko
  • Odpowiedz
że żona jak się dowie to zażąda rozwodu


@europa: Ja wtajemniczyłem żonę w to co robię na rynku i dzięki temu mam niezależnego audytora i dodatkowy motywator by nie robić głupot na lewarze.
  • Odpowiedz
@DJ007: o tak, żona jest idealnym audytorem tyle że akurat nie każda. Tamta nie ogarnia, że na tradingu czasem zalicza się stop losy i traci. Ma być tylko zysk i to od razy miliony. Ogólnie to miał z nią kiedyś ostrą jazdę o -100k więc jakby się dowiedziała o tych 1,5 mln zniszczyła by jego i ich rodzinę bez mrugnięcia okiem a refleksja przyszła by może dopiero po latach
  • Odpowiedz
@europa: zona:). Jak jescze sie nie bawilem w gielde(a jestem zapalonym graczem w gry komputerowe) to rzucilem tekst: bylej juz zonie: kupie akcje cdr(jeszxze przed wiedzminem3)
A byly po 47pln, a ona : ty chyba #!$%@? jestes:)
A trzeba bylo sie #!$%@? nie sluchac:)
  • Odpowiedz