Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety tak bardzo lubią oglądać randkowe show typu Hotel Paradise czy inne Love is Blind? Mi wystarczy reklama tych tworów abym umierał wewnętrznie xD Mając wręcz nieskończone opcje rozrywki, wybierasz oglądanie grupy pustaków których łączne IQ ledwo pozwala na zawiązanie sobie butów.

#logikarozowychpaskow #pytanie
Pobierz L3gion - Dlaczego kobiety tak bardzo lubią oglądać randkowe show typu Hotel Paradise ...
źródło: comment_1669672168GzpV5bEjtNgem2MTtPWJTW.jpg
  • 37
@natlly22: dlaczego? Oglądamy razem filmy, seriale, czasem teleturnieje, dziewczynko... Nie toleruję propopulistycznej, uwłaczającej rozrywki... ;) Jedyne co oglądamy to Twoja twarz brzmi znajomo oraz to gówno całe z TVP co robią powroty do dawnych lat. Super się bawimy odpalając, gdy młoda uśnie, Worms Armageddon. Także to ty, tępa pipko masz fajnie :)
Pozdrawiam
@L3gion: niektórzy lubią, inni obejrzą ironicznie, inni (jak ty) wrzucą info na portal społecznościowy czym zainteresują kilka osób, z których jedna czy dwie zostaną na dłużej nawet jeśli ironicznie. I tak się to gówno kręci dokładnie tak jak sobie pan producent wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Heavenhell: smutny przegryw z wyglądu wyzywa od tępych pipek kobietę, która uważa że zabranianie oglądania programu który leci w tv swojej kobiecie jest conajmniej dziwne. A dopisywanie do tego ideologii to już w ogóle.
I nie, nie oglądam tego, ale jakby mi chłop zabronił oglądać programu w tv to bym go wyśmiała
@dzevrah:

Nie każda to ogląda i nie tylko kobiety to oglądają, przestańcie robić z kobiet idiotki na podstawie waszej stronniczości.

@nowywinternetach: przecież nie każda to ogląda, więc nie odpowiadaj za wszystkie kobiety tylko jak już to skup się na cechach tych które to oglądają

@Heavenhell:
Jak miło że uważasz swoją partnerkę za tępą i dlatego z góry jej coś zabraniasz, tylko dlatego, że jest różową. Pan i władca się
kobiety generalnie interesują relacje międzyludzkie


@larine: To prawda, ale te programy wydają mi się takim fast foodem relacji międzyludzkich. Widać, że wszystko jest ukratowane, a uczestnicy są dobierani celowo różni charakterologicznie i zwyczajnie głupi, żeby łatwo się to przyswajało.