Wpis z mikrobloga

@annotate: @Kryspin013 : To studenciak pracujący w Amazonie jako mgr (magazynier) i mu dupsko pęka z zazdrości że ktoś kodując apki w PHP zarabia za godzinę więcej niż on tygodniowo. Jakoś się musi wyżyć, coś musi na mnie znaleźć. Wczoraj już zaczął podchody do mojej rodziny....
  • Odpowiedz
A ty dalej nie potrafisz intepretować przecinka w opisie mojego profilu? Dalej go nie widzisz?


@Stivo75: Przecinek nie zmienia sensu zdania w tym przypadku. Wynika z tego jasno że programujesz w HTML i CSS. A ostatnio mówiłeś że nauczyłeś się całej "przecinkologii" jak wydałeś swoją poezję.
  • Odpowiedz
1200 wykopków śmieje się z kogoś, nie wiedząc że takie błędy to normalka u native speakerów :)


@annotate: nie ziome, nie ogarnąłeś, śmiejemy się ze @stivo75 i jego poczucia wyższości. Nawet tutaj je prezentuje. Zobacz jakie gościu ma ego #!$%@? w kosmos xD

@annotate: @Kryspin013 : To studenciak pracujący w Amazonie jako mgr (magazynier) i mu dupsko pęka z zazdrości że ktoś kodując apki w PHP zarabia za godzinę więcej
Kryspin013 - > 1200 wykopków śmieje się z kogoś, nie wiedząc że takie błędy to normal...

źródło: comment_1669714062DyjkzbOiZFFmvmF8tl9SRK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jack_: Widzę że się zesrasz jak mi nie będziesz próbował dosrać na każdy możliwy sposób z zazdrości że potrafię programować. Nie możesz też znieść tego że jesteś życiowym zerem.
  • Odpowiedz