Wpis z mikrobloga

Wystawiłem xboxa one 1tb za 550zł, do tego miałem z 10 gier, w tym kilka wartościowych tytułów, jak rdr, cp. W ogłoszeniu napisałem, że mogę wszystkie gry za 350 dorzucić, albo pojedyncze gry indywidualnie wycenić albo sama konsole sprzedać. Oczywiście byłem gotowy na zejście z ceny.
Jakiś Janusz obejrzał zdjęcia, nie przeczytał nawet opisu i chciał za 500 wszystko wziąć pod ręki. Jak się spytałem czy przeczytał, że gry są osobno, to kontakt się urwał xD
Dzisiaj konsola poszła bez targowania za 550 a gry sprzedałem w cexie od ręki za 300zł, oferowali 400 na voucher.
Januszowi dupa pękła xD

#olx #bekazpodludzi
Pobierz krucjan - Wystawiłem xboxa one 1tb za 550zł, do tego miałem z 10 gier, w tym kilka wa...
źródło: comment_16697259510EuvVwWwhFXC62YRZcjsXG.jpg
  • 25
@npwjsn w sumie to nawet bym nie napisał do gościa, pierwszy raz w życiu nie tak podkusiło, gdyby chociaż normalnie gadał. Ale nawet się nie przywitał, na ostatnią wiadomość nie raczył już odpowiedzieć i zamiast pl napisać swoją ofertę to pyta o jakąś cenę ostateczną. Z gadki wydaje mi się zwykłym Januszem cwaniaczkiem "łowca okazji".
Żeby chociaż na koniec napisał "nie zauważyłem, w takim razie nie jestem zainteresowany" to bym na bank
@DurzyHarakter30 u mnie też zawsze krótka piłka i zawsze jestem ugodowy. Zaproponowałby Janusz 750 za wszystko, może nawet za 700 bym się zgodził. Gry by sprzedał w komisie od ręki, konsole by wystawił i by spokojnie te 150 zarobił, jakby chciało mu się gry pojedynczo sprzedawać na opx to i 250 by lekko zarobił. Ale chłop nawet opisu nie przeczytał, zobaczył zdjęcia, podjarał się że znalazł jelenia co za pół ceny sprzedaje