Wpis z mikrobloga

Z okazji #blackfriday kupiłem sobie u pewnego polskiego producenta trochę ciuchów i akcesoriów na #rower. Po otwarciu paczki zorientowałem się, że jest w niej rzecz, której nie zamawiałem - spodnie kolarskie o wartości prawie 600zł. Pewnie mieli niezły zapieprz bo black friday i ktoś się pomylił. A ja dzięki temu mam prawie całe zamówienie za free, o ile uda mi się odsprzedać te spodnie ( ͡ ͜ʖ ͡)


#czujedobrzeczlowiek
  • 26
  • Odpowiedz
@Drzamich: @galonim: Też miałem przyjemną przygodę z decathlonem - na szkolenie strzeleckie kupiłem polar, spodnie myśliwskie i pasek parciany. W paczce dostałem pasek, damskie spodenki do sportów wodnych i neoprenową koszulkę do surfingu dla kobiet w rozmiarze XS ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po telefonie do decathlonu powiedzieli że oczywiście doślą brakujący towar, na moje pytanie co zrobić z tymi pomylonymi rzeczami - czy mam je odesłać,
  • Odpowiedz
@Drzamich: @Azazeal: zabawne jest to że mam z 10 pudełek po black friday których jeszcze nie otworzyłem i otworze pewnie po nowym roku, ciekawe co mi tam dodatkowo wrzucili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz