Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot bo będzie #chwalesie. Na terapii mój terapeuta sugerował znalezienie sobie hobby. Jestem petrolheadem, więc postanowiłem zrobić coś w kierunku lepszego wykorzystywania wolnego czasu i kupić pierwszego youngtimera w życiu. Jako że mieszkam w #holandia chciałem też pojeździć w rajdach na orientację i spędzać czas gdzieś z innymi zajawkowiczami motoryzacyjnymi. Wybór padł na SAAB - markę, która skradła serca wielu. SAAB ma też całkiem spory klub w NL i organizują świetne eventy. Przedstawiam mój projekt: SAAB 9-3 turbo cabrio. 2.0 185KM całkiem zadbany, z udokumentowaną historią.
Zakres prac, które zaplanowałem:
Elektryk (w toku) - pierdoły typu podświetlenie zegarów, podgrzewanie lusterek, przelutowanie wyświetlacza klimy
Mechanik - uszczelnienia silnika, hamulce, zawieszenie, odma olejowa
Lakiernik - auto ma pełno małych wgniotek, odprysków praktycznie na każdym elemencie więc wjedzie nowy lakier
Dach - siłowniki ciekną więc dostanie regenerowane, podsufitka lekko opadła i przewody hydrauliczne zostaną wymienione na nowe

W okolicach kwietnia wszystko powinno się zakończyć i auto będzie gotowe do eksportu do NL. Już się nie mogę doczekać wiosny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #saab #hobby i trochę walka z #alkoholizm
Pobierz sikamnatrzymetry - Pijcie ze mną kompot bo będzie #chwalesie. Na terapii mój terapeut...
źródło: comment_1669809831Gdw7epqwDmlLDKopXCRJFJ.jpg
  • 55
@Fajoski: Tzn jak samochód nie jest ci potrzebny i masz garaż z kanałem to można składać te puzzle 3D
Gorzej jak faktycznie czegoś potrzebujesz do jazdy. Obecnie szukam samochodu na dojazd do pracy i na jakieś wyjazdy w góry z góry założyłem jakieś małe Volvo i szybko dotarło ze Volvo to się skończyło na serii 900