Wpis z mikrobloga

Cześć. Zastanawiam się nad zakupem komputera a dokładniej laptopa. Myślałem nad MacBook Air M1 z 8 GB ram lub 16 GB ram lub jakimś laptopem z windows 11 ale kompletnie nie wiem na jakie parametry patrzeć bo się nie znam. Laptop głównie będzie używany do przeglądania internetu, obrabiania zdjęć oraz na studia związane z inżynierią. Budżet o jakim myśle to około 6000 zł. Dodatkowo używam inne sprzęty od apple więc myśle nad MacBook ale słyszałem, że pęka w nim ekran i trochę się wacham. # laptop #laptopy #technologia #windows11 #windows #macos #apple #studia #ios
  • 7
@Anonek463: Nie kupuj maka, na studiach to z różnych starych programów się korzysta i nawet na nowych windowsach ciężko odpalic a co dopiero na maku :D Polecam jakiegoś thinkpada do 2k z allegro.
@Anonek463: dokładnie jak up mówi, zobacz jakich programów będziesz używać na studiach bo kupisz maca i okaże się, że połowy programów nie odpalisz. Macbook Air na M1 to bardzo dobry sprzęt, ale uczelnie na inżynierce potrafią używać jeszcze archaicznych i przestarzałych programów