Wpis z mikrobloga

@mieszacz: Po namyśle..mogłem się pomylić. Zbyt górnolotnie podszedłem do tematu a tu może się okazać, że dudki są jednak najważniejsze, tak dla obajtka, jak i dla związku. Ceprów psecie tsa łupić! W takiej sytuacji odwoływanie się do wyższych celów spowoduje tylko drwiący śmiech po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@jan_winkiel: Też Pan nie lubi, jak sie wali kloca i nagle w połowie się urywa i nie chce wyjść i tak za bardzo nie wiadomo czy cisnąć dalej czy zrezygnować bo jak się już ściśnie tyłek to już dalej się nie uda i będzie trzeba poczekać do następnego srania? Proszę wybaczyć bezpośredniość ale mam Touretta...
  • Odpowiedz
bojkot się udał. Generalnie, na zakładce "ama" jest może z pięć pytań xD Ale jak wyłączymy tryb "ama" to jest masywny hejt i zero odpowiedzi. Znalezisko zostało też ukryte, nie widać na głównej, w hitach, w wykopalisku, sprawdziłem też w trybie incognito.
Szkoda tylko faceta bo mógłby faktycznie odpowiedzieć na kilka ciekawych pytań a został zbojkotowany za powinowacenia zpnu z orlenem. Ale jako sekretarz zpnu powinien wiedzieć jak internet działa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jan_winkiel: czemu marketingowcy to zawsze takie zjeby xD wszyscy nienawidzą orlenu a ci #!$%@?ą makarene w internecie i jeszcze ludzi na pośmiewisko wystawiają, bo myślą że to jest fajne xD

Za chwile ice bucket challenge zrobią
  • Odpowiedz