Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą niektóre łebki tutaj xd łeee #!$%@? takiego awansu to nie chce, gdzie moja urojona piękna gra kadry, gdzie mój urojony piękny styl xdd

Polska kadra nigdy nie grała ładnie, a gdy przyszedł portugalski bajerant to przegraliśmy z Węgrami u siebie, albo męczyliśmy się z Albanią na wyjeździe. To była ta piękna gra. My nigdy nie zdominujemy środka pola, nie będziemy prowadzić, dominować, kreować po 15 sytuacji bramkowych na mecz z zespołem silniejszym od Andory, nie będziemy grać jak Argentyna, naszą siłą jest skuteczna obrona i śmiertelny kontratak. Musimy wybiegać swoje, namęczyć się za siebie i za tamtych, i jeszcze liczyć na ciężarówkę szczęścia, by wyszarpać choć odrobinkę z tego, co dla reszty jest normalnością. I nie będzie inaczej. Trzeba więc się skupić na rezultacie, efekcie, wyniku.
To jest najważniejsze na koniec spotkania i to samo dotyczyło naszej sytuacji w tabeli. 100 razy bardziej wolę wymęczony, "niezasłużony" (jeśli my nie zasługujemy, to co, Meksyk zasługuje?xd) awans do 1/8 niż bohaterskie #!$%@? kolejnych mistrzostw. Za 20 lat nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu awansowaliśmy, ale #!$%@?, awansowaliśmy! I zagramy w niedzielę z Francją. Dla młodych piłkarzy to też będzie nieprawdopodobne doświadczenie, którego ich rówieśnicy z poprzednich mistrzostw nie mieli szans zaznać.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 15
@BadSebastian: > > My nigdy nie zdominujemy środka pola, nie będziemy prowadzić, dominować, kreować po 15 sytuacji bramkowych na mecz z zespołem silniejszym od Andory, nie będziemy grać jak Argentyna.

Nie będziemy bo co?