Wpis z mikrobloga

skąd hejt na saważa i ogólnie na perfumy "mass pleasers", co złego w tym, że ktoś nosi coś, co ładnie pachnie i nie chce się wyróżnić z tłumu smrodem skunksa? Często mówi się, że to dlatego, że co drugi chłop je nosi, ale w moim otoczeniu nikt nie nosi perfum na co dzień i nawet ten saważ się wyróżnia.
#perfumy
  • 23
Ja nie lubię sauvage, gdyż kilka lat temu pracowałem w firmie w której prezes nadużywał tego zapachu. Wchodząc do biura aplikował na siebie ze 30 strzałów, smarował sobie tym łeb (jest łysy), twarz, ręcę, strzelał na ciuchy. Potem witając się z nim czułem ten zapach przez pół dnia (to to o czym napisał @saradonin kiedyś ten zapach miał solidne parametry). Nie byłem w stanie znieść tej chemicznej chmury. Zmierzam do tego, że
@saradonin: Mi nie przeszkadza to jaką on ma kolekcje, ale bawi mnie to wypieranie faktu, że ludzie kupują perfumy zeby ładnie pachnieć i dostawać komplementy od innych. Wejdź sobie na jakikolwiek perfumowy kanał youtubowy, na każdym z nich najchętniej oglądany film to top 10 komplementowanych zapachów xD