Wpis z mikrobloga

Szukam tytułów, które koniecznie trzeba sprawdzić, gdy przez ostatnie 10 lat sprzętem był stary rzęch, a w tym roku nastąpiła zmiana narracji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Geatunki w zasadzie bez znaczenia, coś co wgniata w fotel gameplayem, ale i grafiką, po prostu tytuły must play z ostatnich lat.
Ograłem w pełni póki co Metro Exodus, spaniała gierka.
Mam:
God of War
Diablo II Resurrected
Metro Redux
Elden Ring
GTA V
Postal Brain Damaged
Rogue Legacy 2
Kingdom Come

Grałem na innych platformach:
Wiedźmin 3
Red Dead Redemption 2
Cyberpunk
Doom
#gry #pcmasterrace #steam #epicgames
staffinger - Szukam tytułów, które koniecznie trzeba sprawdzić, gdy przez ostatnie 10...

źródło: comment_1669918021rpmZfK5J8DBHxQVPvBCbCe.jpg

Pobierz
  • 36
@imperjo: chyba we wszystkich częściach tak jest? Zacząłem od końca i powoli pykam sobie w Last Light Redux, ale różnica w gameplayu jest tak kolosalna, że nie traktuję tej gry z takim optymizmem jak Exodus. Dziwny zabieg, może gdy tworzyli jedynkę to był standard i głupio było im z tego rezygnować, ale w DLC "Sam's Story" czuć że prowadzimy postać z krwi i kości, a nie bezdusznego npc
najlepiej napisana część


@Gorkel: Mam nadzieję że ty tego #!$%@? nie piszesz na poważnie, jak już to najgorzej napisana część. Far Cry 2 i Far Cry 3 to był szczyt tej serii, i to są najlepiej napisane części. Do tego wszystko po FC3 to ta sama gra tylko z inną oprawą wizualną. Jedyne co ratuje FC6 to to że głównego złego gra Giancarlo Esposito, a tak to pod każdym #!$%@? względem
@supra107: a to sorry w takim razie, kolejny raz daje się nabrać recenzentom i ich opiniom, osobiście w żadną część Far Cry nie grałem i chciałem właśnie 6 ograć teraz ale skoro tak mówisz to którą część warto ograć?
@Gorkel: można, też miałem bad ending, dopiero po fakcie dowiedziałem się że jest jakieś inne - bo trochę #!$%@?łem się na zakończenie tej historii. xD No też sobie nie wyobrażam ogłuszania każdego, zwłaszcza że większość z nich w moim odczuciu zasłużyła na śmierć
@Gorkel: No tak szczerze to Far Cry 2 i Far Cry 3. Far Cry 2 był grą całkiem inną z inną historią gdzie koniec końców nie było happy endu a główny zły nie był tak jednowymiarowo zły, a z drugiej strony Far Cry 3 miał takiego typowo złego Vaasa ale Michael Mando zagrał go fenomenalnie. Potem to już było tylko gorzej. Jak zagrałeś w Far Cry 3 to zagrałeś też w
@vulcanitu: Przynajmniej ci nie zdradziłem w jaki sposób to się dzieje, bo on jest jeszcze bardziej #!$%@?, szczególnie biorąc pod uwagę że jest on kanoniczny i mimo wszystko Far Cry 6 jest jaki jest.

Myślę że jak do tej końcówki dojdziesz i ją zobaczysz to będziesz mocno #!$%@? na denny poziom scenariusza Ubi. xD