Wpis z mikrobloga

@sixFeetAbove: Nie polecam STS, obróciłem bonus ponad stan grubo (ale warunek X3 i każdy kupon minimum 1,91) to grubą przesada i co ja mam teraz zrobić jak z 200 zrobiłem 1045, a brakuje chyba jednego obrotu 1,91? Za jaką stawkę muszę zagrać, (te moje 200. co były w bonusie??? #bukmacherka #mecz
@Arek_1996: zrobiłem obrót 200zl był wymagany X3 1,91 ,(Efes,Niemcy +3,5, Hiszpania-Japonia +3,5) Niestety Efes miał niższy kurs 1,52 niż wymagany 1,91. już widzę że moje 200zl powinno starczyć do obrócenia. Stawiam na czysty Seattle Kraken choć wątpię że na czysto bez dogrywki pokonają Washington Capitals zobaczymy szansę takie 45proc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sols: w sts teraz obrót jest X2. Do obrotu liczą się tylko wygrane kupony z kursem 1.91. Czyli jeśli dostałeś 200zl bonusu, to zagrasz za 400zl i możesz wypłacić. Możesz na bieżąco sprawdzać stan obrotu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sols: Stawka wygranego kuponu się liczy. Masz 400zl do obrotu, grasz za 200zl i wygrasz, to masz 200zl do obrotu mniej, czyli zostaje 200zl. Chyba jedyny bukmacher, który obrót liczy od wygranych kuponów, a nie od wygranych i przegranych. No ale na te mistrzostwa świata fajne promki dają, także jest jakiś plus tego
@Arek_1996: gobet ma lepsze tam na lekko zrobiłem obrót i wystarczyło dać malutka stawkę z obrotu i nawet można było przegrać i zaliczyli obrót . pomniejszony o te niewielka stawkę chyba 50zl mniej było tylko