Wpis z mikrobloga

#tinder
To już jest totalny szczyt wszystkiego, typiara z tindera zaprosiła mnie na chlanie, zrobiłem co miałem po czym dosłownie od razu #!$%@?ła mnie za drzwi XDD nigdy w życiu nie wrócę na tą #!$%@? aplikacje, nie wiedziałem że możliwość przenocowania to aż tak wielki problem skoro mieszka sama, w #!$%@? mnie to zraziło i wątpię żeby to było normalne, chyba że na tinderze tam to może i normalne
  • 19
@walczii: To i tak słaba akcję miałeś ja miałem dużo gorsza jak się umówiłem kiedyś przez Badoo ale nawet niechce mi się o tym gadać #!$%@? to mordo tam są jebnieci ludzie lepiej skasuj ten ściek
@walczii: Kiedyś miałem podobną sytuację ale chyba jeszcze bardziej #!$%@?ą. Pisałem z jakąś typiarą na którymś z portali randkowych, była sobota 23 no i ogólnie wpadliśmy na pomysł, że po nią przyjadę i zabiorę do siebie. A, że w jedną stronę była jakaś godzina jazdy bo mieszkała na jakiejś wiosce no to wiesz szybka akcja, do 3 ostra zabawa, a potem ona mi mówi, że muszę ją odwieźć. Ja #!$%@? jak
@nowekontonowaja: Typiaro ty naprawdę sądzisz, że ja miałem ochotę na coś więcej niż chwila przyjemności z dziewczyną która po 20 minutach zaproponowała mi że chętnie sprawdzi moją sypialnię xD?

Nie, szczerze to nawet ucieszyłem się, że obyło się bez tych idiotycznych rozmów o tym, że związku z tego nie będzie tylko godzina powrotu była #!$%@?.

A ty dorabiasz sobie do tego jakieś urojone ideologie, ładnie masz zryty beret xD.
Raz zaprosiłam typa z tindera do domu. Ziom po wszystkim ładnie położył się do łóżka, wyciągnął telefon i przed pół nocy #!$%@?ł z jakąś inną dupą na messengerze, że niby koleżanka ma załamanie nerwowe. Po 3h bania się, że nagrywa bandę cyganów na wycięcie mi nerki i ze koledzy już wchodzą na pięterko zaproponowałam żeby może zawinął się do tej kumpeli ją ratować, na szczęście wyszedł, a po tygodniu byli już parą