Wpis z mikrobloga

Poświęciłem chwilę czasu na obserwowanie tego tagu i jeśli coś jest ruską propagandą na wykopie to właśnie to.
Tak naprawdę nic nie wiadomo, temat zaczął randomowy wykopek, góra 2-3 osoby w kółko piszą to samo, a koleś który wrzucał rzekome zdjęcia jakiegoś wezwania pousuwał posty przed chwilą. Teraz minuta po minucie z anonimowych lecą tu jakieś opowieści dziwnej treści. Łykacie jak pelikany xD
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #ruskapropaganda
  • 25
  • Odpowiedz
twoja stara to kopara a twój stary ją odpala


@oruniak: Bardzo merytoryczna odpowiedź. Prędzej to ty tutaj bawisz się w pisowską propagandę. Kto nie z nami to onuca!
  • Odpowiedz
  • 0
Aha teraz każdą decyzję jakąkolwiek by nie była to nazywać trzeba po imieniu, Okej.
Ruskim onucem głównie są ruskie onuce, które na lewo i prawo o tym traktują.
Tak jak lewak gada o kapitalizmie jednocześnie czerpiąc z niego korzysci.

Op to krypto ruski onuc
  • Odpowiedz
@Fattek: Ruszyły masowe powołania do armii. Ja juz we wrzesniu wiedzialem, bo przeczytalem artykul, ze PIS zaostrza kary za niestawienie sie na pobor inzadzwonilem do WCR spytac „Jak wyglada sprawa w przypadku osob na stale zamieszkujacych za granica?”, a w odpowiedzi zostalem poinformowany, ze korzystaja z bazy meldunkowej i mam sie wymeldowac to mnie wzywac nie beda i poradzil, zeby sie pospieszyc, gdzyz niedlugo wlasnie takie szkolenie nawet dla osob bez
  • Odpowiedz