Wpis z mikrobloga

Mam konto na allegro on ponad 15lat, ale przez kilka ostatnich lat nic nie sprzedawałem, więc mam parę pytań głównie na temat wypłat.

W "ustawieniach wypłat" mam przelewy24 - "nie potwierdzone" bo chcą dane dowodu których im nie podam, ale pisze że PayU mam aktywne mimo iż nigdy im takich danych nie podawałem.
1. Dobrze rozumiem że to działa tak że jak ktoś zapłaci przez przelewy24 to nie będę mógł wypłacić?
2. Dziś sprzedałem pierwszy przedmiot środki pojawiły się na koncie PayU, mogłem je wypłacić czy w/g was dojdą? Czy po drodze mi wyskoczą z jakąś weryfikacją?
3. Na Allegro Lokalnie jest opcja wystawienia jako "Darmowe ogłoszenie" gdzie pisze "Sposób zapłaty sam ustalasz z kupującym", czy dobrze rozumiem, że to działa tak jak stare dobre Allegro, że kupujący pyta się o dane do przelewu i nie muszę nigdzie się weryfikować?

#allegro
  • 1
1. Dobrze rozumiem że to działa tak że jak ktoś zapłaci przez przelewy24 to nie będę mógł wypłacić?


@OutOfMyMind: tak

mogłem je wypłacić czy w/g was dojdą?


@OutOfMyMind: tak

czy dobrze rozumiem, że to działa tak jak stare dobre Allegro, że kupujący pyta się o dane do przelewu i nie muszę nigdzie się weryfikować?


@OutOfMyMind: tak, ale przesyłke tez ogarniasz poza allegro