Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
1 000 890 + 49 = 1 000 939

Sezon sie skonczyl, cisza na tagu to podrzuce kilometry ze spokojnego tlenowego terenowania. Co by bylo zabawnie to kapcia zlapalem, przy -2 nie fajnie sie wymienia. Pierwszy od dawna, poprzedni w styczniu, ale w tedy to byka seria 4 kapci w 2 tygodnie.

#rowerowyrownik #hiponaszosie #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
Pobierz Hipodups - 1 000 890 + 49 = 1 000 939

Sezon sie skonczyl, cisza na tagu to podrzuce ...
źródło: comment_1670059518DZEO2U80N3fDZgAa2IdeB5.jpg
  • 6
@mmichal dodalem wpis od nowa , tam sie ryplem i poszlo na stacjonary rownik. U mnie z przodu garbaruk 36 z tylu 11-36 i jest miodzio, na asfalcie brakuje przełożeń, ale to tylko motywuje by unikać asfaltu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wiosne zamierzam go sprzedać lub dać żonie bo mimo ze fajny, to geometria mi nie odpowiada do konca i na kolejną zime bede chcial cos z geo
na asfalcie brakuje przełożeń


@Hipodups: dlatego dałem dwa blaty, 46 to ideolo jak dla mnie dla gravela na płaskopolskę

w terenie to lekko nieporozumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hipodups: klocki jakieś masz zimowe? jak nie to polecam SwissStop Flash Pro BXP, dużo lepsze od wsuwek shimano na zimno i mokro (na suchym tez są dobre ale w zimie dużo lepiej od shimano)
@mmichal: szkoda kasy na nie. Problemem jest moj styl jazdy ja go nie traktuje jako gravel a przelaj. Pcham sie w kazde bloto kałuże itd. jak masz ladny szuter i obok błoto po osie to ja sie laduje w to błoto. Jak masz bloto na obręczy, lub zamarznięta wodę to zadne klocki wiele nie pomogą:) A do szosy jak najbardziej uzywam swisstopow i na czystej obreczy robią robotę nawet gdy jest
@mmichal: popatrz na górną rurę. idzie mocno w dol . Nie da sie z tym biegać na ramieniu. Na co to jeszcze nie wiem, zależy co bedzie lokalnie, bo lokalny sklep sponsoruje nas i możemy w polowie roku kupic rowery ze starszych rocznikow za 60% katalogowej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) handluja krossami, rometami i giantami wiec pewnie cos od gianta wpadnie :) Tylko tam maja raczej