Wpis z mikrobloga

Chłop (lub kobieta, już sam nie wiem) obwieszcza, że największym problemem tego, że wezwie go wojsko jest to, że każą ściąć mu włosy.
Brak włosów jest tak poważnym kłopotem, że prowadzi do myśli samobójczych.
Włosy są ważniejsze niż życie. Kur** w jakim my świecie żyjemy...
Dalej w poście się zastanawia czy by nie brać do końca życia hormonów i dostać kat. E, bo podobno transów nie biorą do woja.( ͡º ͜ʖ͡º)

* żeby nie było, pod postem poradzili mu udanie się do psychiatry i wytłumaczyli, że Reddit to nie jest zbyt wiarygodne info, a na ćwiczenia biorą tylko wybranych, a nie "jak leci"

#bekazlewactwa #bekazlgbt #bekaztransa #4konserwy #lgbt #obowiazkowecwiczeniawojskowe
masonios72 - Chłop (lub kobieta, już sam nie wiem) obwieszcza, że największym problem...

źródło: comment_1670115346KxXSTti03d3qCdfYe2cqS7.jpg

Pobierz
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@masonios72: wiesz jak taki niebinarny koleś trafiłby na front to i tak strzelił by se w łeb albo leżał i płakał i to właśnie pokazuje że wojsko nie jest dla każdego i gówno prawda że wojo zrobi z ciebie chlopa. Jeśli jesteś delikatny i wysokowrazliwy jest wysoka szansa że se nawet z takimi ćwiczeniami nie poradzisz. Dlatego powinna być możliwość a nie przymus. A co do włosów mam zdanie takie że