Wpis z mikrobloga

Jakiego crossa polecacie na początek? Doświadczenie w jeździe motocyklami mam duże, ale nigdy nie jeździłem crossem. Głównie lasy, polne drogi, żwirownie. Szukam czegoś do 8k max. Jakie marki miały swoje najbardziej udane modele w latach 2005-2010? Myślałem nad Yamahą YZ450F, Kawasaki KX250F i Hondą crf 250-450. Dwusuwa chyba nie chcę chyba, że mnie przekonacie. #cross #motocykle #motoryzacja #motocross
  • 6
@Miszor669: CRF ma kiepskie głowice, strasznie zawory lecą. Ale za taką kase to bardziej patrz na stan niż i marke. Jak nie masz zaufanej osoby od której kupisz to zawsze to bedzie kot w worku, mozesz kupić i będzie śmigać, albo non stop sie sypać.
@Miszor669: crossowka 450 to jest naprawde ogien, 250 napewno ci sie po jednym max dwoch znudzi ( zabraknie mocy), ale wiecej nauczy i wybaczy błędy. W serwisowaniu raczej wychodzą podobnie jesli chodzi o 4t. Osobiście odradził bym CRF na gaźniku, miałem i więcej kopałem niż jeździłem. Nie patrz szczególnie na marke tylko stan techniczny. Mimo wszystko do 8k będzie ciężko ci coś znaleźć zadbanego w tym roczniku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszor669: nie biezt 450, pozamiata Tobą w lesie a ciężaru nie ogarniesz. Osobiście gdybym teraz zaczynał przygodę w lesie to 125 w 2t, żadne 4t. Jeżeli już 4t to 250. Pamiętaj, że w Polsce nic nie sprzedaje się tak jak KTM. Możesz kupić kota z innej marki ale potem bujać się z jego sprzedażą dość długo. Wiem co mówię, kxf nikt kupić nie chce ;⁠)