Wpis z mikrobloga

Hej. Wybieram się do Madrytu i chciałbym pójść na mecz Realu Madryt.
Interesuje mnie mecz Real Madryt - Valenxia 14.01.2023 r.

Jak wygląda sprawa kupowania biletów? Czy trzeba być członkiem klubu kibiców Realu Madryt?
Kiedy startuje sprzedaż biletów?
Czy kupno jest możliwe tylko na oficjalnej stronie?
Widziałem kilka stronek, które oferują sprzedaż biletów, ale trochę im nie ufam. Na oficjalnej stronie realu nie ma nic o biletach prócz miejsc VIP.

Jest mi w stanie ktoś to wyjaśnić i poprowadzić jak kupić bilety?

Dla ułatwienia dodam iż byłem już w tym roku zwiedzać stadion i problemu z kupnem biletu na zwiedzanie nie miałem.

#realmadryt #hiszpania #pilkanozna #kiciochpyta
  • 10
@Fr33man45: @emilio-cosso: Nie powinno być problemu z kupnem online z ich strony, nie musisz być członkiem klubu.

Nie wiem czy bernabeu się zapełniło chociaż raz w tym sezonie, nie widzę powodu, dla którego miałbyś nie dostać wejściówki. Masz jeszcze ponad miesiąc, wypuszczą wejściówki pewnie z 2-3 tygodnie przed meczem.
@Fr33man45: może teraz jednak się zapełni, bo nowy stadion ma być, ale to jednak potężna ilość miejsc i ligowy mecz, więc 2 miejsca dla kibiców z Polski się może ostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fr33man45: Zakładasz kartę madridista za 30 euro(prawdopodobnie teraz taka cena)
Dostajesz numer kibica od Realu Madryt. Zakładasz konto i logujesz się. Później czekasz na info od kiery bilety na mecz. Wcześniej było 10 dni jak otwierała się sprzedaż. Tydzień przed kupujesz jako madridista. Wybierasz miejsce i płacisz za bilet. Najlepiej polować od daty otwarcia sprzedaży.
Ps. Przez dłuższy czas był problem z polskimi kartami kredytowymi. Nie mogłeś zapłacić bo wywalało błąd.
Jak wygląda sprawa kupowania biletów?


@Fr33man45: Wchodzisz na strone 7 dni przed meczem kiedy jest juz dostepna ogolna pula biletow i kupujesz.

Czy trzeba być członkiem klubu kibiców Realu Madryt?


@Fr33man45: Nie trzeba, jest minimalnie latwiej bo mozesz wejsc na strone dzien wczesniej, ale nie sadze zeby w styczniu na Valencie stadion sie zapelnil.